Özer Sancak kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
774
Özer Sancak kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Özer Sfakat kimdir?, biyografi sitemizde Özer Sfakat kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Özer Sfakat kimdir? kaç yaşında?, Özer Sfakat kimdir? memleketi neresi, Özer Sfakat kimdir? evi nerede, Özer Sfakat kimdir? nereli, Özer Sfakat kimdir? instagram, Özer Sfakat kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Özer Sfakat kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Özer Sfakat
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Boşandı (Ebru Akel) ile
Meslek: İşadamı
İnstagram hesabı için tıklayın

Özer Sfakat nereli? Kaç yaşında?

Özer Sfakat kimdir, aslen nereli, ne iş yapar? Özer Sfakat Ebru Akel yaş farkı? Ebru Akel kiminle evli eski eşi kim? Neden boşandı? Kim kimdir bölümümüzde Özer Sfakat yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili en güncel yanıtları vereceğiz.

Özer Sfakat yaşamı ve biyografisi

Özer Sfakat Türk işadamı. Babası Ethem Sfakat ve eski eşi Türkiye’nin yakında zamandan tanıdığı bir isim olan eski Manken – Sunucu Ebru Akel’dir.

Özer Sfakat neden boşandı?

Özer Sfakat memleketi aslen Siirt’ttir. Lakin kendisi İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Türkiye ve dünyanın tanıdığı ünlü iş adamı ve bunun yanı sıra Hedef Alliance’ın da sahibi olan AKP MKYK üyesi, Ethem Sfakat‘ın oğludur. Annesi ise Nurten Yıldırım’dır. Özer Sfakat babası Ethem Sfakat Siirtli olup Sinep Çatılı köyündendir. Özer Sfakat’in bir de Ali ve Ayşegül adında 2 kardeşi bulunmaktadır.

Özer Sfakat 30 Ağustos 2012 tarihinde yaşamını eski manken ve sunucu olan Ebru Akel ile birleştirdi. 12 Temmuz 2013 senesinde “Eren” adında bir erkek çocukları dünyaya gözlerini açtı. Günümüzde Ebru Akel ile evlilikleri sekteye uğradı. Özer Sfakat Ebru Akel evliliğinde yaş farkı en fazla araştırılan konular içinde olmuştur.

Özer Sfakat ve Ebru Akel 8 yıl süren evliliklerinin sonrasında 15 Temmuz 2020 tarihinde tek celsede boşandı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.