Özden Özdoğan kimdir, Özden Özdoğan kaç yaşında?

04.11.2021
312
Özden Özdoğan kimdir, Özden Özdoğan kaç yaşında?

Özden Özdoğan kimdir, biyografi bölümünde Özden Özdoğan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Özden Özdoğan kaç yaşında?, Özden Özdoğan memleketi neresi, Özden Özdoğan facebook, Özden Özdoğan nereli, Özden Özdoğan instagram, Özden Özdoğan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Özden Özdoğan kimdir? başlığımızın detayları..

Özden Özdoğan Kimdir – Özden Özdoğan Biyografi

Özden Özdoğan,1990 doğumludur.Günümüzde eşi ile e-ticaret ve butik üzerine çalışan Özden Özdoğan Hepsigiy markası kurucusudur.Cafe işletmeciliği, fitness eğitmenliği ve moda yazarlığı yapmıştır.

Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Özden Özdoğan,lisenin sonrasında başladığı üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde bitirdi.Ardından eğitim hayatına bir dönem Londra’da sürdü. İngilizce ve Fransızca bilmektedir.

Birçok platformda paylaşımı yaptığı video ve içeriklerle tanınmaya başlayan Özden Özdoğan çok kısa bir sürede geniş bir kitleye ulaşarak sosyal platform fenomen listelerine dahil olmuştur.

10 senedir evli Ahmet Özdoğan ile evli olan Özden Özdoğan,3 kızı ve 1 oğlu mevcuttur.Çocuklarının isimleri Duru, Rozelin, Azra ve Beyaz’dır.Özden Özdoğan’ın eşi Karslıdır. Özden Özdoğan ve eşi içinde 9 yaş farkı mevcuttur. Babası Bingöllü ve annesi ise Amasyalı’dır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.