Özden Özdoğan kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
875
Özden Özdoğan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Özden Özdoğan Kimdir, biyografi sitemizde Özden Özdoğan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Özden Özdoğan kaç yaşında?, Özden Özdoğan memleketi neresi, Özden Özdoğan evi nerede, Özden Özdoğan nereli, Özden Özdoğan instagram, Özden Özdoğan ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Özden Özdoğan Biyografi

Özden Özdoğan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Özden Özdoğan sosyal platform fenomeni, influencer, youtuber, instagram fenomenidir. 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 30 yaşındadır. Memleketi aslen Bingöl’dür. Eşi Ahmet Özdoğan olup bu evliliklerinden 4 çocukları dünyaya gelmiştir. Sosyal medya fenomeni Özden Özdoğan bir çok platformda paylaşımı yaptığı video ve içeriklerle tanınmaya başladı.

Özden Özdoğan yaşamı ve biyografisi

Özden Özdoğan 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Fransız Dili ve Edebiyatı bölümünde sürdü ve mezun oldu.

Ardından eğitim hayatına bir dönem Londra’da sürdü. Babası Bingöllü ve annesi ise Amasyalı’dır. Özden Özdoğan çok kısa bir sürede geniş bir kitleye ulaşarak sosyal platform fenomen listelerine dahil olmuştur.

Özden Özdoğan eşi kimdir?

Özden Özdoğan halen 19 yaşında eşi Ahmet Özdoğan ile nikah masasına oturdu. 20 yaşında ilk çocuklarını kucaklarına aldılar. 1 oğlu ve 3 kızı olan Özden Özdoğan’ın çocuklarının isimleri Beyaz, Azra, Duru ve Rozelin’dir. Günümüzde eşi ile e-ticaret ve butik üzerine çalışan Özden Özdoğan Hepsigiy markası kurucusudur. Daha öncesinde cafe işletmeciliği, fitness eğitmenliği ve moda yazarlığı yapmıştır.

Özden Özdoğan boy kilo ve hangi burç?

Özden Özdoğan boyu 1.60 cm  kilosu 56 kg burcu Terazi. Saç rengi ve göz rengi ise siyah. Özden Özdoğan kimdir kaç yaşında, eşi kim kaç yaşında, kaç yaşında evlendi, ekşi, süslü sözlük, nerelidir? Özden Özdoğan yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.  

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.