Ozan Yiğit kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
272
Ozan Yiğit kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Ozan Yiğit kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Ozan Yiğit kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ozan Yiğit kimdir? kaç yaşında?, Ozan Yiğit kimdir? memleketi neresi, Ozan Yiğit kimdir? evi nerede, Ozan Yiğit kimdir? nereli, Ozan Yiğit kimdir? instagram, Ozan Yiğit kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ozan Yiğit kimdir? Biyografi

Ozan Yiğit nereli? Kaç yaşında?

Ozan Yiğit kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu? Ozan Yiğit yer aldığı diziler? Ozan Yiğit sevgilisi? Ozan Yiğit Tekin biyografi? Ozan Yiğit instagram? Ozan Yiğit Ayşegül Yılmaz? Ozan Yiğit doğum günü? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ozan Yiğit yaşamı ve biyografisi

Ozan Yiğit Türk dizi ve sinema oyuncusudur. Dizilerde ve sinema filmlerinde oynadığı karakterlerle tanınmaya başladı.

Ozan Yiğit oynadığı diziler

Ozan Yiğit 1993 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Lise eğitim hayatına kadar olan okul senelerını Ankara’da tamamlamıştır. Ozan Yiğit dil eğitimi için Amerika gitmiştir.  Tiyatro ile lise senelerında tanışa n genç oyuncu “New York Film Academy” “BFA ActingFor” film de oyunculuk üzerine eğitimler almıştır.

Ozan Yiğit boyu 1.79cm kilosu 75 kg burcu bilinmemekte. BKM ekibinde olan Ayşegül Yılmaz ile yakıştırılmış ama bir açıklama gelmemiştir.

Ozan Yiğit kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu burcu

Yakışıklı oyuncu Ozan Yiğit ilk kez kamera karşısına “Ekşi Elmalar” filmi ile çıkmıştır. Sonrasın da “Tatlım Tatlım ve Organize İşler Sazan Sarmalı” filminde oynamıştır. Şuanda ise Yılmaz Erdoğan kurduğu” Çok Güzel Hareketler Bunlar 2” da bulunmaktadır.

Ozan Yiğit diziler ve filmleri

Ozan Yiğit oynadığı dizler? Ozan Yiğit hangi dizlerde oynadı? Aşağıda listelenmektedir.

  • 2020 – Çok Güzel Hareketler Bunlar 2
  • 2019 – Organize İşler Sazan Sarmalı
  • 2017 – Tatlım Tatlım
  • 2016 – Ekşi Elmalar
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.