Ozan Yiğit Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Boyu Ve Kilosu! Burcu

25.10.2021
679
Ozan Yiğit Kimdir? Kaç Yaşında? Aslen Nereli? Boyu Ve Kilosu! Burcu

Ozan Yiğit Kimdir? Kaç Yaşında? Esasen Nereli? Boyu Ve Kilosu! Burcu, biyografi sitemizde, Ozan Yiğit Kimdir? Kaç Yaşında? Esasen Nereli? Boyu Ve Kilosu! Burcu başlığı altında makale bir araya getirdik. Ozan Yiğit Kimdir? Kaç Yaşında? Esasen Nereli? Boyu Ve Kilosu! Burcu biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Ozan Yiğit Kimdir? Kaç Yaşında? Esasen Nereli? Boyu Ve Kilosu! Burcu

BKM Mutfak oyuncusu Ozan Yiğit ile ilgili çok sayıda ve çeşitli araştırılan konular var. Ozan Yiğit, Çok Güzel Hareketler 2 kadrosunun en bi hayli beğeni alan oyuncularından. Yer aldığı oyunlarda enerjisi ve vücut dili ile her zaman fark yaratmayı başaran oyuncu yakışıklılığı ile de dikkatleri üzerine çekiyor. Bilhassa Ankara ağzı ile konuşması ile hafızalara kazındı. Sıklıkla özel yaşamı da ÇGHB 2 seyircileri aracılığıyla merak ediliyor. Bu nedenle siz değerli okurlarımız için yakışıklı oyuncu ile ilgili bir biyografi yazısı bir araya getirdik. Aradığınız bir çok sorunun cevabına bu yazı aracılığıyla ulaşabileceksiniz.

Ozan Yiğit Kimdir?

Arama motorlarında kabiliyetli oyuncu ile ilgili en fazla araştırılan konuların başında doğum tarihi geliyor. Doğum günü seyirciler aracılığıyla merak ediliyor. Ayrıca burcu, boyu ve kilosu da araştırma konusu olmuştur. Tüm bu soruların yanıtlarına yazımızda değindik. Ayrıca genç oyuncunun sosyal platform adreslerine de yazımızda yer verdik. Zamanla yeni gelişmeler geldikçe yazımızı güncelleyebileceğimizi de hatırlatalım.

Esasen Nereli?

Ozan Can Yiğit 28 Aralık 1993 tarihinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı.
Esasen Sivaslıdır fakat yaşantısının çoğunu Ankara’da geçirdi.
Tiyatroyla lise zamanında zor geçen buluğ çağını bastırabilsin diye çevresinin tavsiyesi ile tanıştırıldı.
Liseyi TED Polatlı Koleji’nde okudu.
18 yaşında oyunculuğun membağı olan Los Angeles’e yelkenlerini açtı…
Önce dil okulu sonra New York Film Academy – BFA Acting for Film’de eğitimlerini aldı derken 5 yıl nasıl geçti hiç anlamadı.
İstanbul’a döndükten sonra “Ekşi Elmalar” ve “Tatlım Tatlım” filmlerinde ufak tecrübeleri oldu.
3 senedir İstanbul’da yaşıyor.
Yaklaşık 3 senedir da BKM Mutfak çatısı altında yolculuğuna sürdürmekte.
Çok Güzel Hareketler 2 ekibinin ikinci kuşak kadrosu içinde bulunan oyuncu halen skeçler yazmakta ve oyunlarda sahne almaktadır.
Stand Talents menajerlik ajansına kayıtlı olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir.

Burcu Nedir?

Oğlak burcudur. 1.88 boyundadır. 76 kg ağırlığındadır. Sevgilisi olup olmadığı da çok merak ediliyor fakat ‘bilinen’ bir sevgilisi bulunmamaktadır.

Sosyal Medya Hesapları

Ozan Yiğit sosyal platformyı çok sık olmasa da kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı an saygınlığı ile Twitter adresinde 23.100 takipçisi bulunmaktadır. İnstagram adresinde ise 198.000 takipçisi yer alıyor.

Twitter https://twitter.com/ozanyigitt

İnstagram https://www.instagram.com/ozanyigitt/


Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

Ekşi Elmalar (2016)
Tatlım Tatlım (2017)
Çok Güzel Hareketler 2 (2018)
Organize İşler Sazan Sarmalı – Misket (2019)

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.