Ozan Berk Subaşı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
3.683
Ozan Berk Subaşı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ozan Berk Subaşı kimdir?, biyografi sitemizde Ozan Berk Subaşı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ozan Berk Subaşı kimdir? kaç yaşında?, Ozan Berk Subaşı kimdir? memleketi neresi, Ozan Berk Subaşı kimdir? evi nerede, Ozan Berk Subaşı kimdir? nereli, Ozan Berk Subaşı kimdir? instagram, Ozan Berk Subaşı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ozan Berk Subaşı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ozan Berk Subaşı
Doğum tarihi:  2001
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.67 cm
Kilo:  50 kg
Burcu:  Bilinmiyor
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  İletişimci
İnstagram hesabı için tıklayın.

Ozan Berk Subaşı kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Ozan Berk Subaşı kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu ve burcu? Hangi okulda okudu? Mesleği ne?  Ozan Berk Subaşı ınstagram hesabı ve Ozan Berk Subaşı Melisa Ilıcalı ile ilgili bilgiler. Şeyma Subaşı kardeşi Ozan Berk Subaşı kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ozan Berk Subaşı yaşamı ve biyografisi

Ozan Berk Subaşı 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Annesi ev hanımıdır. Babası Mustafa Subaşı bunun yanı sıra ablası Kübra Subaşı ve diğer ablası ise bir dönem Acun Ilıcalı ile evli olan sosyal platform fenomeni ve 2008 Miss Turkey güzeli Şeyma Subaşı’dır.  Ablası Şeyma Subaşı bunun yanı sıra 2009 senesinde “Var mısın Yok musun” yarışma programı ile de tanınmaktadır.

Ozan Berk Subaşı yaşamı bu popülerlik nedeni ile gündeme gelmiştir. Şeyma Subaşı’nın popüler olması ile ablası Kübra Subaşı da geçtiğimiz zamanlarda sunuculuğa soyunarak “O Ses Türkiye” müsabakasında sunuculuk yapmıştır.

Ozan Berk Subaşı ise İletişim bölümünde okudu. TV8’de stajyer olarak görev aldı. Ozan Berk Subaşı öte yandan iletişim alanında çalışmalarına devam ederken bunun yanı sıra babasının internet üzerinden satış yaptığı e-ticaret sitesine de destek vermektedir.

Şeyma Subaşı’nın en ufak erkek kardeşi olan Ozan Berk Subaşı şimdilerde yaşamını İstanbul’da sürdürmekte olup, bekar ve sevgilisi halen yoktur.

Ozan Berk Subaşı fotoğrafları

Ozan Berk Subaşı melisa ılıcalı
Ozan Berk Subaşı kaç yaşında
Ozan Berk Subaşı hangi okulda okudu
Ozan Berk Subaşı doğum tarihi
Ozan Berk Subaşı boy kilo burç
Ozan Berk Subaşı mesleği anne babası ve ailesi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.