Öykü Berkan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
744
Öykü Berkan kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Öykü Berkan kimdir?, biyografi sitemizde Öykü Berkan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Öykü Berkan kimdir? kaç yaşında?, Öykü Berkan kimdir? memleketi neresi, Öykü Berkan kimdir? evi nerede, Öykü Berkan kimdir? nereli, Öykü Berkan kimdir? instagram, Öykü Berkan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Öykü Berkan kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Öykü Berkan
Doğum tarihi: 06/07/2001
Doğum yeri: İstanbul
Boyu: 1.65 cm
Kilo:  52 kg
Burcu:  Yengeç
Eğitim durumu: Üniversite
Medeni hali: Bekar
Meslek:  Fenomen, Youtuber
İnstagram hesabı için tıklayın.

Öykü Berkan kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Öykü Berkan kimdir, nereli, kaç yaşında, eski hali, estetikleri, boy, kilo ve hangi burç, Öykü Berkan Meriç İzgi ilişkisi ne? Öykü Berkan estetiksiz hali ve estetik doktoru kim? Kim kimdir bölümümüzde Öykü Berkan yaşamı ve biyografi detayları ile ilgili güncel bilgiler bulacaksınız.  

Öykü Berkan yaşamı ve biyografisi

Öykü Berkan 6 Temmuz 2001 senesinde İstanbul’da kalbi delik, prematüre bir bebek olarak dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Kariyerine giriş yaptığı ilk projesi “Zeynep Sey’in” kaleme aldığı “Siyahın Buruk Tebessümü” adlı kitap kapağında “Ezgi Çora” modeli olması ile başlamış oldu.

Sosyal medya kanalları üzerinden adını duyuran Öykü Berkan, hem paylaşımları hem sevgilileri hem de estetikleri ile gündem olmuştur. Takipçilerinin en fazla merak ettiği konulardan bir diğeride Öykü Berkan estetik doktoru ve estetiksiz hali olmuştur.

Öykü Berkan bir dönem Yusuf Piliç ve ardında da Meriç İzgi ile simi anılarak sevgili oldukları yönünde haberlerle de gündeme gelmiştir. Günümüzde özellikle de Öykü Berkan Meriç İzgi ilişkisi ile ilgili geline son noktada herhangi bir net bilgi yoktur.

Öykü Berkan sosyal mecrada ilk kez Facebook üzerinden ilerleme kaydetti. Daha sonra 2018 yılı itibari ile Youtube üzerinden paylaşımlarını yapmaya başladı. Bu paylaşımın başlıca aktörleri içinde “Yusuf Piliç ile Sen Ben Challange, Cezalı Söyle Bakalım,” Ünal Turan ile drift “ gibi videolar yer aldı.

Fenomen ve Youtuber Öykü Berkan şimdilerde yaşamını İstanul’da sürdürmekte olup bekardır. 2019 senesinde “Exatlon Challenge” yarışmasına katılan isimler içinde oldu.

Öykü Berkan videoları

Öykü Berkan videolarına aşağıdan varabilirsiniz.

Öykü Berkan fotoğrafları

öykü berkan eski
öykü berkan nereli
Öykü Berkan Meriç İzgi
Öykü Berkan estetiksiz hali
öykü berkan estetikleri
öykü berkan estetik doktoru
öykü berkan annesi
öykü berkan kimdir vikipedi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.