Osman Kalyoncu kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
404
Osman Kalyoncu kimdir, nereli, kaç yaşında?

Osman Kalyoncu Kimdir, biyografi sitemizde Osman Kalyoncu ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Osman Kalyoncu kaç yaşında?, Osman Kalyoncu memleketi neresi, Osman Kalyoncu evi nerede, Osman Kalyoncu nereli, Osman Kalyoncu instagram, Osman Kalyoncu ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Osman Kalyoncu Biyografi

Osman Kalyoncu kimdir, kaç yaşında nereli?

Osman Kalyoncu İnfluencer, Tiktoker, Youtuber ve Sosyal Medya fenomenidir. 2004 senesinde Sinop’ta dünyaya geldi. Esasen Sinop’ludur. Günümüz itibari ile yaşı 17 yaşındadır. Tiktok videoları, Youtube ve instagram üzerinden paylaşımı yaptığı video ve fotoğraflar aracılığıyla ünlendi ve tanınmaya başladı. 

Osman Kalyoncu yaşamı ve biyografisi

Osman Kalyoncu 2004 senesinde Sinop’ta dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Sinop’ta başladı. Tiktok videoları başta olmak üzere, Youtube ve instagram üzerinden paylaşımı yaptığı video ve fotoğraf içerikler aracılığıyla yıldızı parladı.

Osman Kalyoncu duygusal tiktok videoları ile 2021 senesinde Youtube trendler listesinde bulunan isim oldu. Video içerik paylaşımlarında sosyal konulara değinen genç fenomen Osman Kalyoncu yakışıklılığı ile de yüz binlerce takipçiye sahip. Bilhassa tiktok platformunda 4 milyona ulaşan izlenme başarısı onun grafiğini gün geçtikçe en üst düzeylere taşımıştır.

Osman Kalyoncu duygusal videolarını çekmeye ve takipçileri ile buluşturmaya sürdürmektedir.

Osman Kalyoncu boy kilo ve hangi burç?

Osman Kalyoncu boyu 1.70 cm kilosu 63 kg burcu Oğlak.

Osman Kalyoncu sevgilisi?

Osman Kalyoncu sevgilisi, aşk yaşamı ve özel yaşamı ile ilgili bilgiler güncellenecektir. Osman Kalyoncu kimdir, babası, boyu, tiktok videoları? Osman Kalyoncu tiktok kaç yaşında, nerede oturuyor, telefon numarası, aslen nereli, yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.