Orhan Arı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
107
Orhan Arı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Orhan Arı kimdir?, biyografi sitemizde Orhan Arı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Orhan Arı kimdir? kaç yaşında?, Orhan Arı kimdir? memleketi neresi, Orhan Arı kimdir? evi nerede, Orhan Arı kimdir? nereli, Orhan Arı kimdir? instagram, Orhan Arı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Orhan Arı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Orhan Arı
Doğum tarihi: 28 Ocak 1991
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.88 cm
Kilo: 75 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Orhan Arı nereli? Kaç yaşında?

Orhan Arı yer aldığı diziler, nereli, instagram hesabı, boyu, kilosu ve burcu, sevgilisi, Söz ve Vatanım Sensin dışında hangi filmlerde rol aldı? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Orhan Arı yaşamı ve biyografi detayları

Orhan Arı Tür dizi oyuncusudur. 2017 senesinde başladığı oyunculuk kariyerinde en büyük çıkışını 2019 senesinde Söz dizisinde Barış Özkanar Efe rolü ile yaptı ve tanınmaya başladı. 

Orhan Arı hayatı ve biyografi

Orhan Arı 28 Ocak 1991 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitimine İstanbul’da başladı. Oyunculuk kariyerine ufak yaşlarda başladı. Oyunculuk yapmaya başlamadan önce başta

Ayla Algan olmak üzere Serkan Altıntaş ve Özer Arslan’dan kamera önü oyunculuk eğitimi ve temel oyunculuk dersleri aldı.

Kameraların karşısına ilk kez 2017 senesinde “Vatanım Sensin” dizisinde adım attı. En büyük çıkışını 2019 senesinde “Söz” dizisinde oynadığı “Barış Özkanar” “Efe” rolü ile gerçekleştirdi.  Bunun dışında bir kaç yapımda daha rol aldı. Bekar olan Orhan Arı şimdilerde dizi film çalışmalarını sürdürmektedir.

Orhan Arı dizileri ve filmleri

Orhan Arı hangi dizilerde rol aldı? Oynadığı tüm filmlerin güncel listesi aşağıda bulunmaktadır.

  • 2019 Söz Barış Özkanar TV Dizisi 
  • 2018 Bir Mucize Olsun TV Dizisi
  • 2018 Çukurdere TV Dizisi
  • 2017 Vatanım Sensin TV Dizisi 
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.