Onurhan Kahya Kimdir

30.09.2021
835
Onurhan Kahya Kimdir

Onurhan Kahya Kimdir?, biyografi bölümünde Onurhan Kahya Kimdir? biyografisi ile sizlerleyiz. Onurhan Kahya Kimdir? , kaç yaşında, nereli hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Onurhan Kahya Kimdir? – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Onurhan Kahya Kimdir

25 Haziran 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Onurhan Kahya kimdir? Bir şirket sahibi olan Onurhan Kahya, bunun yanı sıra bir fotomodel ve işletmecidir. İşte Onurhan Kahya’nın yaşamı.

1995 senesinde eğitim yaşamına başladı. İlk lisans eğitimini Ege Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinde bitirdi. Fotomodellik mesleğine ilk adımları da yine bu senelerda attı. 2013 senesinde kazanıp girdiği 2.lisans eğitimi olan Celal Bayar Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölümündeki eğitimini iş ve sektör amaçlı gittiği İstanbul seyahati sebebiyle yarıda bıraktı.

Onurhan Kahya İş Hayatı

2014 senesinde İstanbul’daki iş yaşamı başladı. 2014-2016 senelerı içinde seçkin ajanslarda modellik, proje ve reklam müdürlüğü, kurumsal ve köklü şirketlerde satış ve pazarlama yöneticiliği görevlerinde bulundu.

2016 senesinde İstanbul’dan ayrılıp İzmir’e geri döndü. 2016 senesinden bu yana İzmir’de hem şirket işlerinde hem de ajans işlerinde aktif olarak görev aldı. Bu senelerda özellikle şirket görevlerinde bir çok makale yazmış, tecrübe ve detaylarını ast kademelerindeki çalışanlarıyla paylaşarak sektörüne ve şirketine nitelikli bireyler kazandırmıştır.

Yine aynı tarihlerden bu yana modellik yaşamını da başarılı bir biçimde sürdürmüş, bir çok markanın katalog ve ürün çekimlerinde bunun bunun yanında açılışlar, fuarlar ve organizasyonlarda da rol almıştır.

Onurhan Kahya’nın bunun yanı sıra çeviri – tercümanlık ve sektörel makale – yayın işleri üzerine kurmuş olduğu “OK Corporate Solutions” adında bir de şirketi bulunmaktadır. Günümüzde aktif olarak hem kurumsal şirketlerde hem de ajanslarda profesyonel çalışma yaşamına sürdürmektedir .


 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.