Onur Seyit Yaran kimdir?, nereli, kaç yaşında?

19.01.2022
958
Onur Seyit Yaran kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Onur Seyit Yaran kimdir?, biyografi sitemizde Onur Seyit Yaran kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Onur Seyit Yaran kimdir? kaç yaşında?, Onur Seyit Yaran kimdir? memleketi neresi, Onur Seyit Yaran kimdir? evi nerede, Onur Seyit Yaran kimdir? nereli, Onur Seyit Yaran kimdir? instagram, Onur Seyit Yaran kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Onur Seyit Yaran kimdir? Biyografi

Onur Seyit Yaran kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Kimine göre bir model, kimine göre dizi oyuncusu. Lakin arka planda o bir sporcu. Üstelik 9 yılı aşkın futbolculuk kariyeri ve yanında Milli Satranç sporculuğu var. Oyunculuk deneyiminin halen ilk olmasına karşın Onur Seyit Yaran seyircisinden ve hedef kitlesinden tam not almış bir isimdir. Kim kimdir bölümümüzde dizi oyuncusu Onur Seyit Yaran’ın yaşamına ilişkin detayları siz değerli okurlarımıza sunacağız. Gerçek ve tam adı ile Onur Seyit Yaran’ın doğum tarihi 1996 ve bugün itibari ile 23 yaşındadır. Eğitim durumu Lisans olan yakışıklı model ve oyuncunun medeni halini merak edenler için kendisi bekardır. İşte araştırılan diğer tüm detaylar.

Onur Seyit Yaran yaşamı ve biyografisi ile ilgili

Onur Seyit Yaran 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Sivaslı ve Ordulu bir ailede gözlerini açtı. Babası Ordulu ve annesi Sivaslı’dır. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Onur Seyit Yaran liseyi bitirdiktan sonra İstanbul’da Haliç Üniversitesi Spor Akademisi Spor Yöneticiliği Bölümünü kazandı.  Medya, model ve oyunculuk kariyerinin temellerini 2016 senesinde attı. 2016 senesinde tertip edilen Best Model of Turkey müsabakasında 1’incilik ödülünü alan Onur Seyit Yaran fotomodellik yaparak medya kariyerine adım attı. Onur Seyit Yaran bilmeyenler için profesyonel futbol yaşamı da bulunmaktadır. Yaklaşık olarak 9 yıl boyunca lisanslı futbol oynamıştır. Sporla arası gayet iyi olan yakışıklı oyuncunu Galatasaraylıdır.  Profesyonel futbol oyunculuğunun yanında bunun yanı sıra Milli Satranç sporcusudur. İngilizce ve Almanca lisanı hususunda bi hayli başarılı olan oyuncunun ilk dizi film projesi ve kameralarla ilk kez ekranda olduğu dizi film TRT ekranlarında bulunan Kalk Gidelim isimli yöresel Ege dizisidir.  

2018 senesinde tertip edilen İstanbul Altınzambak Ödülleri’nde ödül alan isimler içinde bulunan Onur Seyit Yaran dizi film çalışmalarını sürdürmektedir.

Onur Seyit Yaran boyu, kilosu, burcu?

Onur Seyit Yaran boyu 1.87 cm ve kilosu 76 kg burcu ise
doğum günü ve doğum tarihi bilinmediğinden yazılmamıştır.

Onur Seyit Yaran evli mi? Sevgilisi kimdir?

Onur Seyit Yaran eğitim yaşamına ve oyunculuk kariyerine
sürdürmekte ve evli değildir. Onur Seyit Yaran sevgilisi 2019 senesinde
fotoğraflanmış fakat kim olduğu ile ilgili bir bilgi elde edilememiştir.

Onur Seyit Yaran instagram hesabı

  • Onur Seyit Yaran instagram hesabı için tıklayın.

Onur Seyit Yaran dizileri

  • 2017 – 2019 Kalk Gidelim  (Canberk Dal) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.