Onur Büyüktopçu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
432
Onur Büyüktopçu Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Onur Büyüktopçu Kimdir?, biyografi sitemizde Onur Büyüktopçu Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Onur Büyüktopçu Kimdir? kaç yaşında?, Onur Büyüktopçu Kimdir? memleketi neresi, Onur Büyüktopçu Kimdir? evi nerede, Onur Büyüktopçu Kimdir? nereli, Onur Büyüktopçu Kimdir? instagram, Onur Büyüktopçu Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Onur Büyüktopçu Kimdir? Biyografi

Onur Büyüktopçu Kimdir? (Yemekteyiz Onur) Nereli? Kaç Yaşında?

Onur Büyüktopçu kimdir boyu kaç? Onur Büyüktopçu annesi kim? Oyuncu Onur Büyüktopçu ve annesi dillerden düşmedi. Onur Büyüktopçu ailesi ve sevgilisi kim sorusu herkesin gündeminde. Onur Büyüktopçu babası ne iş yapar? Onur Büyüktopçu’nun annesi kim?

Onur Büyüktopçu yemekteyiz programı ile yine gündemde.

Peki, Onur Büyüktopçu kimdir? Onur Büyüktopçu nereli? Onur Büyüktopçu eski hali nasıl? Onur Büyüktopçu estetik yaptırdı mı? Onur Büyüktopçu instagram ve sosyal platform hesapları ile yaşamı biyografi bölümümüzde.

24 Nisan 1982 senesinde İstanbul’da dünyaya merhaba diyen Onur Büyüktopçu eğitim yaşamına ve kariyerine İngiltere’de Academy Of Creative Training Brighton Act ve London Film Academy’den mezun olarak başladı. Onur Büyüktopçu, aslen Sivaslıdır.

Lakin mezun olduğu bölümden sonra dizi ve reklam filmlerinde daha çok konuk ve kısa vadeli işlerin içinde yer aldı. Bu projelerden bazıları ise şöyle; Lise Defteri, Yabancı Damat, Doktorlar, Fırtınalı Aşk, Memleket Hikayeleri, Tatlı Bela Fadime, Üç Tatlı Cadı, Güz Gülleri”  Onu dizi film dünyası ile tanıştıran proje ise 2003 senesinde Lise Defteri adlı dizi film olmuştur.

Onur Büyüktopçu Star Tv ekranlarında 2 sezon boyunca beğeni ile izlenen Kiralık Aşk adlı dizide Koray namı diğer Koriş kişiliği ile hem itici hem de bir o kadar sempatik bir kişiliği canlandırdı. 2017 senesinde Tv8 ekranlarında yayına giren Yemekteyiz adlı programın sunuculuğunu üstlenerek yeniden hayranları ile birlikte olma şansını elde etti.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.