Önder Paksoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
215
Önder Paksoy kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Önder Paksoy kimdir?, biyografi sitemizde Önder Paksoy kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Önder Paksoy kimdir? kaç yaşında?, Önder Paksoy kimdir? memleketi neresi, Önder Paksoy kimdir? evi nerede, Önder Paksoy kimdir? nereli, Önder Paksoy kimdir? instagram, Önder Paksoy kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Önder Paksoy kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Önder Paksoy
Doğum tarihi:  1988
Doğum yeri: Gaziantep
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Koç
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli
Meslek:  Uzman Odyolog, Müzisyen
İnstagram hesabı için tıklayın

Önder Paksoy nereli? Kaç yaşında?

Önder Paksoy kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Önder Paksoy şarkıları, müzik kariyeri? Uzman Odyolog Önder Paksoy kim? Hakkında araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Önder Paksoy yaşamı ve biyografisi

Önder Paksoy Türk Uzman Odyolog, ses ve işitme uzmanı, söz yazarı ve bunun yanı sıra bestekardır. Türkiye’de ses ve işitme alanında yenilikçi çalışmaları ve müzik çalışmaları ile tanınmaktadır.

Odyolog Önder Paksoy biyografi

Önder Paksoy 1988 senesinde Gaziantep’te dünyaya gözlerini açtı. Babası Hataylı ve annesi aslen Gaziantepli’dir. Pakses İşitme Merkezleri sahibi olan Uzman Odyolog Önder Paksoy’un İstanbul’da Aksaray’da, Esenler’de, Bahçelievler’de ve Zeytinburnu’nda şubeleri bulunmaktadır. İstanbul’da işitme cihazları ile ilgili gerçekleştirdiği seminerleri ile işitme alanında yenilikçi bir bakış açısı sunan Önder Paksoy ses ve işitme cihazları alanında çalışmaları ile değil bunun yanı sıra profesyonel olarak müzik çalışmaları ile de bi hayli popüler.  Gerçek mesleği kulak bilimci olan Önder Paksoy, mesleğini icra etmenin yanında müzikle uğraşmaktan da geri kalmamaktadır.

 2019 senesinde “Kaçamak” isimli ilk müzik çalışması ile öne çıkan Önder Paksoy, bu başarısını yeni besleri ile taçlandırmaya sürdürmekte. Önder Paksoy’un ikinci teklisi “İhtiyar” müzikseverlerle buluştu. “Yeni müzik çalışması ve şarkısı ile alakalı sloganını dile getiren genç müzisyen, “Birine gönül verip onunla yaşlanmak istiyorsanız, siz ve aşk’ınız İHTİYAR kalsın.” dedi. “

Uzman Odyolog Önder Paksoy evli olup Ali isminde bir oğlu bulunmaktadır. “İhtiyar” şarkısına video klibi ile aşağıdan varabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.