Önder Aytaç Kimdir? Biyografi Sayfası

25.10.2021
248
Önder Aytaç Kimdir? Biyografi Sayfası

Önder Aytaç Kimdir? Biyografi, bölümünde Önder Aytaç Kimdir? Biyografi sayfası ile karşınızdayız. Önder Aytaç Kimdir? Biyografi detayları ile daha da iyi tanıyalım.

Önder Aytaç Kimdir? Biyografi – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Önder Aytaç

Önder Aytaç, Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olduktan sonra devlet bursu ile Birleşik Krallık’da Hull Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi’nde doktora eğitimini bitirdi. Polis Akademisi’nde öğretim kullanıcı hesabınin bunun yanında dekan yardımcılığı görevlerini yaptı. Gazi Üniversitesi’nde 4 senedir öğretim kullanıcı hesabı görevi yapmakta ve Türkiye Cumhuriyeti Kültür ve Turizm Bakanlığı’nda da bakan danışmanlığı görevini gerçekleştirmektedir. Yayımlanmış 6 kitabı ve 100 kadar makalesi mevcuttur.

Daha önceden The New Anatolian gazetesinde köşe yazarlığı yaptıktan sonra şuan Taraf gazetesinde Emniyet Genel Müdürlüğü Terörle Mücadele Daire Başkanlığı’nda Emniyet amiri olan Emre Uslu ile birlikte Apoletika adlı köşede köşe yazarlığı görevini yapmaktadır. Zirve Üniversitesi’nde Misafir Öğretim üyesi olarak Siyasal İletişim dersi vermektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.