Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

18.01.2022
418
Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir?, biyografi sitemizde Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir? kaç yaşında?, Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir? memleketi neresi, Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir? evi nerede, Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir? nereli, Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir? instagram, Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ömrüm Nur Çamçakallı
Doğum tarihi:  03/05/2010 (9 yaşında)
Doğum yeri:  İstanbul
Boyu: 1.29 cm
Kilo:  27 kg
Burcu: Yay
Eğitim durumu: İlkokul
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Ömrüm Nur Çamçakallı kimdir? Nereli? Kaç yaşında?

Son senelerda dizi ve sinema filmlerinin tatlı ve minik yıldızı olmayı başaran Ömrüm Nur Çamçakallı kariyer yolculuğu yaşamı ve biyografisine ilişkin bilmek istediğiniz tüm geniş bir şekilde bilgileri kapsamlı bir biçimde kim kimdir bölümümüzde siz değerli okurlarımız için bir araya getiriyoruz.

Ömrüm Nur Çamçakallı yaşamı ve biyografisi

Türk dizi, reklam ve sinema oyuncusu Ömrüm Nur Çamçakallı 3 Mayıs 2010 senesinde İstanbul’da dünaya geldi. Eğitim yaşamına İstanbul’da özel bir kolejde devam eden Ömrüm Nur Çamçakallı ilkokul öğrencisidir. Bşarılı ve kabiliyetli çocuk oyuncu Ömrüm Nur Çamçakallı kariyer yolculuğu halen 5 yaşındayken başladı. 2015 senesinde ailesi aracılığıyla bir ajansa yazılması ile ilk kez “Bebeğimle Elele” dergi çalışması ile medya ve oyunculuk kariyerine merhaba dedi. En büyük çıkışını aynı yıl içinde oynadığı “Kırgın Çiçekler” TV Dizisi oldu. Bu dizi film projesinden sonra yaz dizisi olarak başlayan  “No:309” adlı TV Dizisinde çok bir hayli önemli hedef kitlesine sahip oldu. Bu başarısı onu bir üst düzeyye taşıyarak 2017 senesinde “Fazilet Hanım ve Kızları” isimli TV Dizisinde büyük bir beğeni ve başarı elde etti. Ömrüm Nur Çamçakallı 2019 senesinde “Canevim” adlı dizi filminde “Ayşe” kişiliğine hayat veren isim oldu.

Aynı yıl 2019 senesinde “Sefirin Kızı” dizisinde “Küçük Nare” kişiliğine hayat verdi. Günümüzde okul eğitim hayatına devam eden Ömrüm Nur Çamçakallı dizi ve reklamlarda oynamaya sürdürmektedir.

Ömrüm Nur Çamçakallı boyu, kilosu, burcu?

Ömrüm Nur Çamçakallı boyu 1.29 cm kilosu 27 kg burcu Boğa.

Ömrüm Nur Çamçakallı hangi okulda okuyor?

Başarılı çocuk oyuncu Ömrüm Nur Çamçakallı İstanbul’da özel bir kolejde ilköğretim öğrencisidir.

Ömrüm Nur Çamçakallı dizileri ve filmleri

Ömrüm Nur Çamçakallı yer aldığı diziler ve oynadığı sinema film projelerine ilişkin tüm güncel bilgiler aşağıda bulunmaktadır.

  • Sefirin Kızı (Küçük Nare) TV Dizisi 2019
  • Canevim  (Ayşe) TV Dizisi 2019
  • Rüzgar Sinema Filmi 2018
  • Fazilet Hanım ve Kızları TV Dizisi 2017
  • No:309 TV Dizisi 2016       
  • Kırgın Çiçekler TV Dizisi 2015
  • Bebeğimle Elele Dergi Çalışması 2015

Ömrüm Nur Çamçakallı fotoğrafları

Ömrüm Nur Çamçakallı fotoğrafları aşağıda bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.