Ömer Sevgi kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
152
Ömer Sevgi kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ömer Sevgi kimdir?, biyografi sitemizde Ömer Sevgi kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ömer Sevgi kimdir? kaç yaşında?, Ömer Sevgi kimdir? memleketi neresi, Ömer Sevgi kimdir? evi nerede, Ömer Sevgi kimdir? nereli, Ömer Sevgi kimdir? instagram, Ömer Sevgi kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ömer Sevgi kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ömer Sevgi
Doğum tarihi: 1 Mayıs 2014
Doğum yeri:  İstanbul
Boy: 1.20 cm
Kilo: 28 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: İlköğretim
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

Ömer Sevgi nereli? Kaç yaşında?

Ömer Sevgi kimdir, annesi ve babası ailesi kim? Kaç yaşında, age, parents instagram, nereli? Hangi okulda? Nerede oturuyor? Oynadığı diziler? Yeni dizisi, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.  

Ömer Sevgi yaşamı ve biyografisi

Ömer Sevgi Türk çocuk dizi oyuncusudur. 2017 senesinde Bizim Hikaye adlı dizide oynadığı tatlı tipleme İsmet rolü ile tanındı ve hafızalara kazındı.

Ömer Sevgi 1 Mayıs 2014 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da sürdürmektedir. Dizi oyunculuğuna çok erken yaşlarda başlayan Ömer Sevgi babası, annesi ve ailesi aracılığıyla 4 yaşındayken kameraların karşısında yer almasını desteklemişlerdir. Çocuk oyuncu Ömer sevgi ilk dizisi “Shameless” versiyonu olan “Bizim Hikaye” dizisinde” İsmet” rolüne hayat vermiştir.

Bir yandan okul yaşamını ilerleten Ömer Sevgi öte yandan dizi filmlerde oynamaya ve oyunculuk eğitimi almaya sürdürmektedir. Ömer Sevgi babasının adı Kerem Sevgi ve mesleği ise İstanbul Esenler’de bulunan Ensarioğlu Sigorta adlı şirketin yöneticiliğini yapmaktadır. Koyu bir Beşiktaş taraftarı olan Ömer Sevgi Baba aracılığıyla aslen Siirt’lidir. Çocuk hayranları aracılığıyla en fazla araştırılan soruların içinde Ömer Sevgi hangi okulda ve Ömer Sevgi nerede oturuyor sorusudur. Ömer Sevgi şimdilerde İstanbul’da yaşamını sürdürmektedir.

Ömer Sevgi dizileri ve filmleri

Ömer Sevgi hangi dizilerde rol aldı? Aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2017 Bizim Hikaye İsmet TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.