Ömer Faruk Çavuş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
457
Ömer Faruk Çavuş kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Ömer Faruk Çavuş kimdir?, biyografi sitemizde Ömer Faruk Çavuş kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Ömer Faruk Çavuş kimdir? kaç yaşında?, Ömer Faruk Çavuş kimdir? memleketi neresi, Ömer Faruk Çavuş kimdir? evi nerede, Ömer Faruk Çavuş kimdir? nereli, Ömer Faruk Çavuş kimdir? instagram, Ömer Faruk Çavuş kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Ömer Faruk Çavuş kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Ömer Faruk Çavus
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: Sakarya
Boyu: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim durumu: Bilinmiyor
Medeni hali: Bekar
Meslek: Oyuncu, Tiyatrocu
İnstagram hesabı için tıklayın.

Ömer Faruk Çavuş nereli? Kaç yaşında?

Ömer Faruk Çavuş kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Ömer Faruk Çavuş yer aldığı diziler? Ömer Faruk Çavuş sevgilisi? Kısa olarak yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Ömer Faruk Çavuş yaşamı ve biyografisi

Ömer Faruk Çavuş Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. 2017 senesinde oynadığı Aile Arasında adlı dizide oynadığı Sedat rolü ile tanımaktadır.

Ömer Faruk Çavuş sevgilisi

Ömer Faruk Çavuş Sakarya Karasu’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına Sakarya’da başladı. Oyunculuk kariyerine ilk kez 2017 senesinde “Aile Arasında” adlı dizide oynadığı “Sedat” kişiliği ile adım attı. Aynı yıl Yengeç adlı dizinin oyuncu kadrosuna dahil oldu. BKM Mutfak ile yolu kesiştikten sonra 2019 senesinde “Organize İşler: Sazan Sarmalı” adlı sinema filminde “İsyan” rolüne hayat verdi. Organize İşler: Sazan Sarmalı filmi Ömer Faruk Çavuş’un beyazperde de ilk filmidir.

2020 senesinde “Son Parti” adlı sinema filminde “Ferman” rolüne hayat veren Ömer Faruk Çavuş bekar ve oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Ömer Faruk Çavuş dizileri ve filmleri

Ömer Faruk Çavuş yer aldığı diziler? Ömer Faruk Çavuş hangi dizilerde oynadı? Oynadığı tm filmleri aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • 2020 Son Parti (Ferman) Sinema Filmi
  • 2020 Çok Güzel Hareketler 2 TV Dizisi
  • 2019 Organize İşler: Sazan Sarmalı (İsyan) Sinema Filmi
  • 2017 Yengeç TV Dizisi
  • 2017 Aile Arasında (Sedat) TV Dizisi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.