Okan Serbes kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
261
Okan Serbes kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Okan Serbes kimdir?, biyografi sitemizde Okan Serbes kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Okan Serbes kimdir? kaç yaşında?, Okan Serbes kimdir? memleketi neresi, Okan Serbes kimdir? evi nerede, Okan Serbes kimdir? nereli, Okan Serbes kimdir? instagram, Okan Serbes kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Okan Serbes kimdir? Biyografi

Okan Serbes nereli? Kaç yaşında?

Okan Serbes kimdir, aslen nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Okan Serbes sevgilisi? Okan Serbes boy kilo yaş bilgileri. Okan Serbes dövmesi ile ilgili araştırılanler, kariyeri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Okan Serbes yaşamı ve biyografisi

Okan Serbes Türk fenomendir. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı içeriklerle tanınmaktadır. Fotoğraflarında kasları ve dövmeleri ile genç kızların hayranlık duyduğu isimler içindedır.

okan serbes dövme

Okan Serbes 1 Ocak 1994 senesinde  İstanbul Bakırköy beldesinde dünyaya geldi. Memleketi aslen Bulgaristan’dır.  Ailesi ile birlikte 1992 senesinde Türkiye’ye göç eden ailelerdendir. Youtuber ve sosyal platform fenomeni Sema Serbes’in abisidir. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan Okan Serbes liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Bilişim bölümünde sürdürmeye başladı.

okan serbes sevgilisi

Günümüzde yaşamını Amerika, Florida Orlando’da ilerleten genç ve yakışıklı fenomen Okan Serbes UBER/LYFT ile ilgilenmektedir. Okan Serbes boyu 1.87 cm kilosu 90 kg burcu Yay.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.