Okan Can Yantır Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
415
Okan Can Yantır Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Okan Can Yantır Kimdir?, biyografi sitemizde Okan Can Yantır Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Okan Can Yantır Kimdir? kaç yaşında?, Okan Can Yantır Kimdir? memleketi neresi, Okan Can Yantır Kimdir? evi nerede, Okan Can Yantır Kimdir? nereli, Okan Can Yantır Kimdir? instagram, Okan Can Yantır Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Okan Can Yantır Kimdir? Biyografi

Okan Can Yantır Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında?

Okan Can Yantır Sıla ile isminin anılmasıyla gündemde. Daha öncede Okan Can Yantır  Başak Sayan, Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerle anılmıştı. Okan Can Yantır kimdir? Okan Can Yantır aslen nereli? Okan Can Yantır ne iş yapar ve kaç yaşında? Okan Can Yantır biyografisi sizlerle.

Okan Can Yantır 1980 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Yaşını araştıranlar için Okan Can Yantır38 yaşındadır. Eğitim yaşamı İstanbul’da geçti. İlk ve orta derece öğreniminin sonrasında Galatasaray Üniversitesi Siyaset Bilimi Bölümünden  mezun oldu. Yurtdışı eğitimleri ile bugün 4 dil bilmektedir. Okan Can Yantır bunun yanı sıra Fransa Paul Valery Üniversitesi aday imajı eğitimi ve seçim stratejileri üzerine eğitim aldı.

Okan Can Yantır ne iş yapar diye merak edenler için popüler GQ Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmenliği görevini sürdürirken bunun yanı sıra Sabah ve NTV’de köşe yazarlığı yapmakta.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.