Oğuzhan Tıraş kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
406
Oğuzhan Tıraş kimdir, nereli, kaç yaşında?

Oğuzhan Tıraş Kimdir, biyografi sitemizde Oğuzhan Tıraş ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Oğuzhan Tıraş kaç yaşında?, Oğuzhan Tıraş memleketi neresi, Oğuzhan Tıraş evi nerede, Oğuzhan Tıraş nereli, Oğuzhan Tıraş instagram, Oğuzhan Tıraş ile alakalı her detay yazımızda..

Oğuzhan Tıraş Biyografi

Yırtık pantolon Youtuber kim? YırtıkPantolon Youtube kanalının sahibi kimdir? Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş kimdir, nereli, kaç yaşında, doğum tarihi, boyu, kilosu, burcu, Koreli sevgilisi? Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı, vikipedi ve biyografi detayları sizlerle birlikte olacak.

Tüm dünya yeni bir akımın içinde çiçeği burnunda bir kuşak oluştururken, kuşkusu Z kuşağının belirgin aktörleri içinde bugün yerini alan, tiktoker, youtuber, influencer, vloger, instagramer, bloger ve gezgin gibi kimliklere sahip simalar ortaya çıkmaya başladı. Artık bi hayli hızlı tüketen, sabırsız ve bir o kadar tez canlı bir kuşak var. 2000’li senelerı geride bırakıp son 5 senedir internet ve mobil teknoloji cihazlarının da gelişmesi ile yaşamımıza giren feneomenler içinde sesini duyuran isimler içinde Başarlı bir gezgin bulunmaktadır. Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş bu isimlerden yalnızca birisi.

Oğuzhan Tıraş YırtıkPantolon kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu, burcu, Koreli sevgilisi Oğuzhan Tıraş YırtıkPantolon boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri

Oğuzhan Tıraş Youtube uygulaması üzerinden gezi videoları ile ünlenen ve takipçi kazanan fenomendir. Avrupa , Asya ve diğer dünya ülkelerini gezen backpacker sırtında çanta taşıyan gezginlerden birisi olarak yanında Koreli sevgilisi ile içerikler üreten Oğuzhan Tıraş gezi düzenlediğ ülkelerin kültürleri ve yaşam tarzlarını anlatırken kendi tecrübelerine de yer vermeyi ihmal etmemektedir. Gezi rotasını Asya ülkelerine doğru yelken açarak ilerleyen Oğuzhan Tıraş Çin’in Uygur Türkleri zulmüne tepki amaçlı içerikler yayınlayarak büyük bir kitleye sahip olmuştur. Günümüzde youtube üzerinden kazandığı paralarla seyahat eden Oğuzhan Tıraş farklı zamanlarda ailesi ve vloglarda babası ile ilgili da bilgiler aktarmaktadır.

Oğuzhan Tıraş 4 Mayıs 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Gaziantep’tir. Ailenin tek çocuğudur. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlaya genç gezgin ve fenomen Oğuzhan Tıraş lise eğitiminin sonrasında Sakarya Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitimini ilerleten Oğuzhan Tıraş gezgin olarak macerasına 2015 senesinde adım attı. İlk profesyonel videosunu takipçileri ile 2018 senesinde bir araya getirdi. Dünyayı gezen ve seyahat vlogları kaydeden Oğuzhan Tıraş bu içerikleri sosyal platform hesabında paylaşarak yüz binlerce beğeni toplamaktadır. YırtıkPantolon Oğuzhan Tıraş Youtube’da popüler içerikleri seyahat vlogları ile üne kavuştu.  

YırtıkPantolon Oğuzhan Tıraş bir süre Latin Amerika  Brezilya’da yaşamaya başladı. Burada tanıştığı Koreli sevgilisi ile YırtıkPantolon adlı Youtube kanalı için seyahat vlogları çekmeye başladı. Bugüne kadar Latin Amerika, Brezilya, Hollanda, Fransa, Avusturya, Macaristan, Bulgaristan, Slovakya, İsveç, Danimarka, Almanya, Meksika ve Paraguay ülkelerini gezen Oğuzhan Tıraş enteresan video içerikleri paylaşmaya sürdürmektedir. Ayrıca Malezya, Kore,  Endonezya, Japonya, Tayland, Brunei, Singapur, Hindistan, Tayvanve Bangladeş gibi Asya ülkelerini ziyaret eden sosyal platformnın macera ruhlu adamı Oğuzhan Tıraş 30 üzerinde ülke gezdi.

Maceraperest Oğuzhan Tıraş özellikle Pragda Dans Eden Ev önünde çektiği pozu ile sosyal platformda gündem oldu. Dans Eden Ev önünde verdiği pozun sonrasında pantolonunun yırtılması ile yaşamı bir anda değişmeye başladı. Pantolonlarının yırtılmasına sitem eden Oğuzhan Tıraş lakabını bu günden sonra “Yırtık Pantolon” olmasına karar vermiştir.

Türk Gezgin Youtuber Yırtık Pantolon Oğuzhan Tıraş yurtdışında en fazla dikkatini çeken veya seni etkileyen olay neydi? Sorusuna yanıt olarak; “İbiza’da (Eivissa- İspanya) zengin bir aile beni 15 gün evlatlık edinmişti. Bu gerçekten benim için değişik bir maceraydı.” demiştir.

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş 2016 senesinde paylaşımı yaptığı Yırtık Pantolon’dan Hikayeler adlı kitabı ile de konuşulan isimler içinde yerini aldı.  

Yırtıkpantolon Oğuzhan Tıraş boyu 1.78 cm kilosu 82 kg burcu Boğa, göz rengi kahverengi ve saç rengi siyahtır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.