Oğuz Kutman kimdir, Oğuz Kutman kaç yaşında?

05.11.2021
257
Oğuz Kutman kimdir, Oğuz Kutman kaç yaşında?

Oğuz Kutman kimdir, biyografi bölümünde Oğuz Kutman biyografi sayfası ile karşınızdayız. Oğuz Kutman kaç yaşında?, Oğuz Kutman memleketi neresi, Oğuz Kutman facebook, Oğuz Kutman nereli, Oğuz Kutman instagram, Oğuz Kutman ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Oğuz Kutman kimdir? başlığımızın detayları..

Oğuz Kutman Kimdir – Oğuz Kutman Biyografi

Oğuz Kutman,1994 Adana doğumludur. Çağ Üniversitesinden mezun olan Oğuz Kutman, Uluslararası Finans bölümünü bitirdi. Şu an da Los Angeles’ta MBA (Master) yapıyor. Sinemaya ve tiyatroya her zaman ilgisi olduğu için bunun yanı sıra oyunculuk eğitimi alıyor ve sürekli olarak sinema ve film bölgesindeki eğitimlerine sürdürmekte.

Los Angeles’da 2012’de açtığı Youtube kanalında keyifli video içerikler üreten Türk youtuber olan Oğuz Kutman, Almanya, Prag, Avusturya, Küba gibi ülkeleride gezdi. Film sektörününde etkisiyle Los Angeles’ı seçip yerleşti. Üniversite yaşamı boyunca dizi, film ve reklamlarda kısa rollerde oynadı. Türkiye’de mezun olduktan sonra Los Angeles şehrine yerleşti ve şu an burada yaşıyor.

Oynadığı diziler; Karagül, Yeni Gelin, Urfalıyam Ezelden, Filmler; Saftirikler, Bad Impulse(Los Angeles), Donutphobia(Los Angeles) ve reklam olarak 2015 yeni doblo reklamı. Lise ve Üniversite’de bir kaç tiyatro yazıp oynadı.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.