Öğretmen Dizi Oyuncusu Ramazan Demir Kimdir? Ateş Kim?

26.10.2021
214
Öğretmen Dizi Oyuncusu Ramazan Demir Kimdir? Ateş Kim?

Öğretmen Dizi Oyuncusu Ramazan Demir Kimdir? Ateş Kim?, biyografi sitemizde, Öğretmen Dizi Oyuncusu Ramazan Demir Kimdir? Ateş Kim? başlığı altında makale bir araya getirdik. Öğretmen Dizi Oyuncusu Ramazan Demir Kimdir? Ateş Kim? biyografisi yazımızda…

Öğretmen Dizi Oyuncusu Ramazan Demir Kimdir? Ateş Kim?

Bu yazımızda Mert Ramazan Demir kimdir ve nerelidir? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu nedir? Bugüne kadar hangi dizilerde ve filmlerde oynadı? Resmi İnstagram hesabının kullanıcı adı nedir? Gibi sorulara yanıt bulacaksınızdır.

Ramazan Demir, 25 Kasım 1998 tarihinde İstanbul Bakırköy’de dünyaya geldi. Yay burcudur ve Esasen İzmitli’dir. Çocukluğu İstanbul’un Bakırköy beldesinde geçti. Tam adı da aslında Mert Ramazan Demir’dir.

Çok yakışıklı olduğu için, sürekli olarak etrafındaki insanlar aracılığıyla dikkat çekmiş, bir çok kişi kendisini ekranlarda görmek isteyince Ramazan Demir de bu ilgiye karşılık vermek adına Sema Bekmez Cast ajansına kaydolarak oyuncu olmaya karar vermiştir.

Oyunculuk eğitimlerini aldıktan sonra ilk kez birden çok yeni oyuncunun uğrak dizisi olan Arka Sokaklar dizisinde bir bölüm yer aldı.
Profesyonel anlamdaki ilk oyunculuk tecrübesini ise 2015 senesinde “Aşkopat” filmi ile yaşadı.2017 senesinde bir bölümde Fazilet Hanım Ve Kızları dizisinde oynadıktan sonra 2019 senesinde da Üç Harfliler filmi serisinin son filmi olan Adak filminde ve Sesinde Aşk Var filminde oyuncu olarak yer aldı.

2020 senesinde ise FOX Tv’nin ilgi gören dizisi Öğretmen dizisinin oyuncu seçmelerine katıldıktan sonra dizinin oyuncu ekibinde bulunan kendisine yer buldu ve dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Ateş kişiliğiyle seyircilerin karşısına çıktı. Öğretmen dizisi gibi önemli bir diziyle dizi oyunculuğuna devam edebilmesi kariyeri yönünden gerçekten de çok büyük bir önem arz ediyor.

Öğretmen dizisinin yapımcısı Fatih Aksoy ve Koray Kerimoğlu, genç oyuncunun halen dizi başlamadan önce bile bu rolde başarılı bulunacağına hemen hemen kesin gözüyle bakmışlardır. Rise Of Empires – Ottoman isimli mini dizide de bulunan yakışıklı oyuncunun şimdiden hatrı sayılır bir fan kitlesi oluştu.

1.78 boyunda ve 73 kilo olan oyuncunun spor vazgeçilmezi. Basketbol ve Masa tenisi oynamayı çok seviyor. Ayrıca fırsat buldukça da ata biniyor.
Menajerliğini Tümay Özokur’un yaptığı genç oyuncunun pek sık kullanmadığı Twitter ve İnstagram hesabı bulunmakta. Bu yazının yayına girdiği an saygınlığı ile resmi İnstagram hesabında 56.800 takipçisi bulunmakta. Lakin Öğretmen dizisindeki rolü sürerse bu sayının çok kısa zaman zarfında 100 bine ulaşacağı da hemen hemen kesin. Genç oyuncuya önümüzdeki zamanlarda projelerinde başarılar dileriz.

Mert Ramazan Demir Facebook hesabı
Mert Ramazan Demir Resmi İnstagram
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.