Özge Demirtel – Ada Masalı Biricik Kimdir? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi

25.10.2021
441
Özge Demirtel – Ada Masalı Biricik Kimdir? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi

Özge Demirtel – Ada Masalı Biricik Kimdir? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi, biyografi sitemizde, Özge Demirtel – Ada Masalı Biricik Kimdir? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi başlığı altında makale bir araya getirdik. Özge Demirtel – Ada Masalı Biricik Kimdir? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi biyografisi yazımızda…

Başlıklar

Özge Demirtel – Ada Masalı Biricik Kimdir? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi

Star TV ekranlarının yeni yaz dizisi başladı. Bu yazın en fazla ilgi görmesi beklenen dizileri içinde olan Ada Masalı oyuncuları da bi hayli merak ediliyor. Ada Masalı oyuncu kadrosu içinde bulunan Özge Demirtel ile ilgili da seyirciler yoğun bir biçimde arama motorlarında çeşitli konularda aramalar yapmaya başladı. Ada Masalı Biricik kimdir ve gerçek adı ne? Kaç yaşında ve nereli? Bugüne kadar yer aldığı diziler gibi çeşitli aramalar yapılıyor. Bu nedenle kendisi ile ilgili bir biyografi yazısı bir araya getirdik. Ayrıca tecrübeli oyuncunun İnstagram adresi de bulunmaya çalışılıyor. Sizler için yazımıza adresini ekledik. Yeni bir oyuncu olduğu için yeni gelişmeler de zamanla ortaya çıkacaktır. Bizler de yazımıza o zaman eklemeler yapacağız.

Özge Demirtel Kimdir? Ada Masalı Biricik

Ada Masalı dizisinde Haziran’ın en yakın dostu Biricik kişiliğine hayat veren oyuncunun ismi Özge Demirtel’dir. Ada Masalı dizisi oyuncunun ilk dizi deneyimidir. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Sosyal medya aracında görüldüğü kadarı ile yalnızca İnstagram kullanmaktadır.

Özge Demirtel İnstagram Adresi : https://www.instagram.com/ozge.demirtel/

25 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya gözlerini açtı. İlk oyunculuk deneyimini Gökhan Türkmen’in ‘Sır’ adlı video klibi ile yaşadı.

Kariyerine oyunculuk alanında sürdürmek isteyen Özge Demirtel, bu alanda aldığı eğitimleri ise bitirdi.

Yüzmeyi, dalmayı ve hayvanları çok seven güzel oyuncu, şimdilerde ise Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Ada Masalı’ adlı dizide Biricik kişiliğine hayat veriyor.

Özge Demirtel, ikizler burcu detaylarını taşımaktadır. Sevgilisi var mı yok mu bilinmemekte. Esasen nereli olduğu boy ve kilosu gibi bilgiler halen net bilinmemekte fakat 1.65 boyunda ve 55 kg gibi bir tahmin belki yapılabilir. İlerleyen zamanlarda tüm bu bilgiler ortaya çıkacaktır. Yazımızı o zaman yeniden düzenleyeceğiz.

Özge Demirtel’in yer aldığı diziler:

2021 – Ada Masalı (TV Dizisi)

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.