Nursema kimdir, Nursema kaç yaşında?

05.11.2021
165
Nursema kimdir, Nursema kaç yaşında?

Nursema kimdir, biyografi bölümünde Nursema biyografi sayfası ile karşınızdayız. Nursema kaç yaşında?, Nursema memleketi neresi, Nursema facebook, Nursema nereli, Nursema instagram, Nursema ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Nursema kimdir? başlığımızın detayları..

Nursema Kimdir – Nursema Biyografi

Nursema,1996 doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesi Drama Tiyatro Sanatları ve Sahne Sanatları bölümünde mezun olmuştur. Sosyal medya ve youtube video kanalı ile birlikte sanat için keyifli ve öğretici videolar hazırlamaktadır. Karakalem çizimlerinide başarıyla yapan Nursema,ağırlıklı olarak portre çizimi başta olmak üzere her türlü çizimi yapabilme kabiliyetiyle kısa bir sürede binlerce takipçi ve abone sahip olmuştur.

TikTok hesabında günümüz itibariyle toplam 12,2 Milyon’un üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Youtube video kanalında 159 B abone, resmi instagram hesabında ise 404bin takipçi sayısına sahiptir.

İçerik üretme çalışmalarına devam eden Nursema,ilk kez 2020 senesinde Fox Tv ekranlarında yayına giren Zümrüdüanka isimli dizide rol almıştır.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.