Nurettin Bay kimdir, nereli, kaç yaşında?

14.01.2022
232
Nurettin Bay kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nurettin Bay Kimdir, biyografi sitemizde Nurettin Bay ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nurettin Bay kaç yaşında?, Nurettin Bay memleketi neresi, Nurettin Bay evi nerede, Nurettin Bay nereli, Nurettin Bay instagram, Nurettin Bay ile alakalı her detay yazımızda..

Nurettin Bay Biyografi

Sanatçı, şarkıcı ve müzisyen Nurettin Bay 1 Ocak 1962 senesinde Giresun Şebinkarahisar Tepeltepe Köyü’nde dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine Taştepe’de başladı. 1980 senesinde nikah masasına oturdu. Bu evliliğinden 3 çocuğu dünyaya gözlerini açtı. Evlendikten 4 yıl sonra İstanbul Bahçelievler’e taşındı. İstanbul’da ticaret işine atıldı.

Nurettin Bay boy kilo yaş hayatı ve biyografi

Şiir ve besteler yazan Nurettin Bay müzik piyasasına Karahisarın Pazarı ve Dosta Özel kasetleri ile adıma attı. En büyük çıkışını ve profesyonel çalışmasını Yadeller adlı müzik albümü ile gerçekleştirdi.

Nurettin Bay şarkıları

2007 senesinde “Ay Gibi” isimli ikinci albümünü piyasaya sürdü. 2009 senesinde “Beyaz Gülüm” albümünü çıkarttı. Pek çok TV ve Radyo da şarkıları çaldı. Ayrıca SRT Sivas ekranlarında Bay Şov programını sundu. Nurettin Bay boyu, kilosu ile ilgili bilgiler güncellenecektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.