Nur Tuğba Namlı kimdir, Nur Tuğba Namlı kaç yaşında?

07.11.2021
197
Nur Tuğba Namlı kimdir, Nur Tuğba Namlı kaç yaşında?

Nur Tuğba Namlı kimdir, biyografi bölümünde Nur Tuğba Namlı biyografi sayfası ile karşınızdayız. Nur Tuğba Namlı kaç yaşında?, Nur Tuğba Namlı memleketi neresi, Nur Tuğba Namlı facebook, Nur Tuğba Namlı nereli, Nur Tuğba Namlı instagram, Nur Tuğba Namlı ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Nur Tuğba Namlı kimdir? başlığımızın detayları..

Nur Tuğba Namlı Kimdir – Nur Tuğba Namlı Biyografi

 1983 Mersin doğumlu sunucu Nur Tuğba Namlı, Balıkesir Üniversitesi’nde mezun olmuştur. Var Mısın Yok Musun yarışmasına katıldıktan sonra keşfedilen Nur Tuğba; Gülgün Ferman’dan sunuculuk dersi almıştır. SKY Türk ve NTV’de sunuculuk yapmış fakat NTV’de sunuculuk yaptığı zamanlarda yayın içinde yaptığı gaf sebebiyle bir süre ekranlardan uzaklaşmak zorunda kalmıştır. 2014 senesinde Tv 8 ekibine katılmıştır.

TV 8 ekranlarında yayınlanmış olan Ütopya isimli yarışmanın gündüz kuşağında yayına giren programı “Ütopya Panorama”programının sunuculuğunu üstlenen Nur Tuğba Algül bu yarışmanın bitmesinin sonrasında yine TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan fenomen yarışma Survivor ‘ın gündüz kuşağında yayına giren ve yarışmada gelişen hadiselerin kritiğinin yapıldığı Survivor Panorama’nın Hakan Hatipoğlu ile birlikte sunuculuk yaptı.

Tv8’de Hakan Ural ile birlikte Gel Konuşalım isimli programın sunuculuğunu üstlenmiştir.

Nur Tuğba Algül 2015 senesinden beri iş adamı Mustafa Namlı ile evlidir. Çiftin Arden ve Eliz adında 2 çocuğu var.

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.