Nur Tuğba Algül kimdir?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
339
Nur Tuğba Algül kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Nur Tuğba Algül kimdir?, biyografi sitemizde Nur Tuğba Algül kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nur Tuğba Algül kimdir? kaç yaşında?, Nur Tuğba Algül kimdir? memleketi neresi, Nur Tuğba Algül kimdir? evi nerede, Nur Tuğba Algül kimdir? nereli, Nur Tuğba Algül kimdir? instagram, Nur Tuğba Algül kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nur Tuğba Algül kimdir? Biyografi

Nur Tuğba Algül  nereli? Kaç yaşında?

Nur Tuğba Algül kimdir? Eşi kim? Hangi gafı yaptı? Gel Konuşalım sunucusu Nur Tuğba Algül kim?

Nur Tuğba Algül 1983 senesinde Mersin’de dünyaya geldi. Eğitim yaşamına Mersin’de başladı. Üniversite için Balıkesir Üniversitesine geldi ve bu üniversiteden mezun oldu. Medya ve televizyonculuk kariyerine Acun Ilıcalı’nın bir dönem sunduğu “Var mısın, Yok Musun?” yarışma programında başladı.

Televizyon ekranlarına bir döneme damgasını vuran isim Gülgün Feyman’dan diksiyon dersleri aldı.

Kariyerine Sky Türk ekranlarında haber bülteni sunarak başlayan Nur Tuğba Algül, ardından NTV ekranının yüzü oldu. Haber spikerliği yaptı.

Daha sonra TV8 ekranlarında “Ütopya” yarışma programının sunuculuğunu yaptı. “Ütopya Panorama” programında görev aldı. Aynı kanal bünyesinde “Survivor Panaroma” programını sundu.

Güzel sunucu Nur Tuğba Algül, 2015 senesinde iş adamı Mustafa Namlı ile evlendi. Bu evliliklerinde bir çocukları olmuştur.

Günümüzde Nur Tuğba Algül, Tv8 kanalında yayına giren “Gel Konuşalım” programının sunucusu olarak çalışma yaşamını sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.