Nur Atan kimdir, Nur Atan kaç yaşında?

07.11.2021
342
Nur Atan kimdir, Nur Atan kaç yaşında?

Nur Atan kimdir, biyografi bölümünde Nur Atan biyografi sayfası ile karşınızdayız. Nur Atan kaç yaşında?, Nur Atan memleketi neresi, Nur Atan facebook, Nur Atan nereli, Nur Atan instagram, Nur Atan ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Nur Atan kimdir? başlığımızın detayları..

Nur Atan Kimdir – Nur Atan Biyografi

1982 Ankara doğumlu Nur Atan,Abhazya Abhaz gelenek ve göreneklerine göre büyüdü. Esasen göçmen olan Nur Atan,Ankara’da İlkokul eğitim hayatına Yükseliş Kolejinde başladı. Ardından babasının mesleği  sebebiyle taşındığı Arabistan Cidde’de Amerikan okulunda eğitim gördükten sonra 1997 senesinde Ankara’ya geri döndü. Liseyi Ankara Büyük Koleji’nde bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Bilkent Üniversitesi Mütercim ve Tercümanlık Bölümünde okuyup mezun oldu. 

2007 senesinde HD Holding Genel Kurul Başkanı Kaan Demirağ ile tanıştı. 2009 senesinde İşadamı Kaan Demirağ kiraladığı özel uçaktan paraşütle atlayarak evlilik teklifi yaptı. 2012 senesinde Kaan Demirağ ile nikah masasına oturdu. Bu evlik kısa bir süre sonra bitti.

Nur Atan eski eşi Kaan Demirağ bu evlilikten sonra ikinci kez Hülya Koçyiğit’in torunu, Gülşah Alkoçlar’ın kızı Aslışah Alkoçlar ile Şubat 2021 tarihinde nikah masasına oturdu.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.