No.1 Kimdir? (Can Bozok), nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
577
No.1 Kimdir? (Can Bozok), nereli, kaç yaşında?

No.1 Kimdir? (Can Bozok), biyografi sitemizde No.1 Kimdir? (Can Bozok) ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. No.1 Kimdir? (Can Bozok) kaç yaşında?, No.1 Kimdir? (Can Bozok) memleketi neresi, No.1 Kimdir? (Can Bozok) evi nerede, No.1 Kimdir? (Can Bozok) nereli, No.1 Kimdir? (Can Bozok) instagram, No.1 Kimdir? (Can Bozok) ile alakalı her detay yazımızda..

No.1 Kimdir? (Can Bozok) Biyografi

Gerçek adı: Can Bozok
Doğum tarihi: 19 Mayıs 1988
Doğum yeri: Denizli
Boy: 1.78 cm
Kilo: 72 kg
Burcu: Boğa
Eğitim: Lise
İlişkisi: Bekar
Meslek: Oyuncu
İnstagram hesabı için tıklayın

No.1 (Can Bozok) nereli? Kaç yaşında?

No.1 ailesi, hikayesi, neden akıl hastanesinde yattı, zeliş olayı nedir? No.1 Can Bozok kimdir, nereli, boy, kilo, burç, sevgilisi, şarkıları, albümleri, konserleri, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

No.1 (Can Bozok) yaşamı ve biyografsi

No.1 Can Bozok Türk Hip-Hop ve Rap müzik sanatçısıdır. 2017 senesinde Çukur dizisinin müziklerinden birisi olan Hiç Işık Yok Melek Mosso ile büyük bir çıkış yakalamıştır.

No.1 gerçek adı ile Can Bozok 19 Mayıs 1988 senesinde Denizli’de dünyaya gözlerini açtı. Babasını çok erken yaşta kaybetti. Eğitim yaşamına Denizli’de başladı. Lise senelerında ökulda zorluklarla yüz yüze kalmış ve okuldan 5 kez atıldıktan sonra okulu zorunlu olarak bırakmıştır. Ardından askerliğini Ankara Mamak’ta yaptı.

Müzik kariyerinden önce bir matbbada çalışan Can Bozok sürekli olarak Rap müzik dinleyerek müzik alt yapısını oluşturdu. Müzik yaşamı Denizli’de gittiği rap konserinde değişti. Konser esnasında sahnede yaşanan teknik bir aksaklıklığı fırsat bilen Can Bozok  mikrofonu eline alarak şarkı seslendirmiştir.

Bu olaydan sonra “Çalıntı Mikrofon” adlıilk underground albümünü çıkartarak sevenelerine sunmuştur. No.1 Can Bozok 2019 yılı içinde müzikle uğraşmayı bıraktığını ve asla geri dönmeyeceğini sosyal platform hesaplarından paylaşımı yaptı. Bir röportajında “ölü biriyle görüşmek istesen kiminle konuşursun sorusuna yanıt olarak “Mustafa Kemal Atatürk” cevabını vermiştir.” Bir dönem akıl hastanesinde yatmıştır.

No.1 (Can Bozok) albümleri ve şarkıları

No.1 (Can Bozok) albümleri aşağıda güncel olarak bulunmaktadır.

  • P.I.V
  • Cehennemin Dibi
  • 808
  • Çalıntı Mikrofon
  • Instrumentals
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.