Nisanur Neşeli kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
242
Nisanur Neşeli kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Nisanur Neşeli kimdir?, biyografi sitemizde Nisanur Neşeli kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nisanur Neşeli kimdir? kaç yaşında?, Nisanur Neşeli kimdir? memleketi neresi, Nisanur Neşeli kimdir? evi nerede, Nisanur Neşeli kimdir? nereli, Nisanur Neşeli kimdir? instagram, Nisanur Neşeli kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nisanur Neşeli kimdir? Biyografi

Nisanur Neşeli nereli? Kaç yaşında?

Nisanur Neşeli kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu, sevgilisi, doğum günü? Nisanur Neşeli ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı, boy kilo ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nisanur Neşeli yaşamı ve biyografisi

Nisanur Neşeli Türk youtuber, sosyal platform fenomenidir. Paylaştığı videolarla kısa bir sürede tanınarak bir hayli önemli kitleye sahip oldu.

Nisanur Neşeli boy kilo

Nisanur Neşeli 22 Nisan 2005 senesinde İstanbul’da iki çocuklu bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başlayan genç fenomenin kendisinden 8 yaş büyük ablası olan Nisanur Neşeli boyu 1.55 cm kilosy 42 kg ve burcu Boğa’dır. İlgi alanları arasına yüzme sporları, paten ve jimnastik bulunmaktadır.

Nisanur Neşeli sevgilisi

Nisanur Neşeli ilk kez katıldığı “Yetenek Sizsiniz” yarışma programı ile adını açıkladı. Bu çıkışının sonrasında bir çok film yapım şirketinden oyunculuk teklifi aldı. Lakin eğitimi nedeni ile bu teklifleri kibarca geri çeviridi. Günümüzde kendi kanalında yaratıcı içerikler, sanat ve trend moda, oyun, eğlence tarzında vlogları ile ön plana çıkan Nisanur Neşeli gün içinde yaşadığı durumları keyifli ve akıcı bir dille instagram, youtube ve tik tok hesaplarında takipçileri ile paylaşmaktadır. Enleri içinde, şarkıcı Edis, Youtuber Orkun Işıtmak, yabancı şarkıcı Ariana Grande yer alırken en sevdiği marka Zara, en sevgiği renk kırmızı, Nisanur Neşeli bunun yanı sıra koyu bir Galatasaray taraftarı olduğunu belirtmiştir. Hedefleri içinde mesleki olarak spikerlik ve yönetmenlik yer alırken, bunun yanı sıra iyi bir youtuber olma isteği de bulunmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.