Nisan Hakan kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
900
Nisan Hakan kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nisan Hakan Kimdir, biyografi sitemizde Nisan Hakan ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nisan Hakan kaç yaşında?, Nisan Hakan memleketi neresi, Nisan Hakan evi nerede, Nisan Hakan nereli, Nisan Hakan instagram, Nisan Hakan ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Nisan Hakan Biyografi

Nisan Hakan kimdir, kaç yaşında, nereli?

Nisan Hakan Özkan yazar, karikatürist ve senaristtir. 5 Ocak 1990 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 31 yaşındadır. Kemik dergisi, Para Tuzağı, Gırgır, Uykusuz, Hortlak   dergilerinde çizerlik yaptı. Güldür Güldür, İnsanlar Alemi, Mihrap Yerinde, 5’er Beşer, Alemi Kıralı, Yerden Yüksek ve Dedemin Dolabı gibi TV Skeç, güldürü programları ve sinema filmlerinin senaristliğini yaptı ve tanınmaya başladı. Nisan Hakan Karikatürler ve Tosik kitaplarının yazarıdır. 

Nisan Hakan yaşamı ve biyografisi

Nisan Hakan tam adı ile Nisan Hakan Özkan 5 Ocak 1990 senesindeİstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına Kocaeli Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünde sürdürdü ve mezun oldu.

Nisan Hakan Özkan başta Kemik dergisi olmak üzere Para Tuzağı, Gırgır, Uykusuz, Hortlak gibi bilinen mizah dergilerinde çizerlik yaptı. Bunun bunun yanında televizyon ve beyazperde de Güldür Güldür, İnsanlar Alemi, Mihrap Yerinde, 5’er Beşer, Alemi Kıralı, Yerden Yüksek ve Dedemin Dolabı gibi TV büyük projelerin senaristliğini yaptı. 2015 senesinde Öğrenci İşleri isimli filmde konuk oyuncu olarak rol aldı.

Nisan Hakan bunun bunun yanında Karikatürler ve Tosik kitaplarının yazarıdır. Seda Özkan Nisan Hakan ile evlidir. Bu evliliklerinden Eva isminde bir kız çocukları bulunmaktadır. Nisan Hakan Özkan şimdilerde Adana’da yaşamakta olup çalışmalarını Adana’dan sürdürmektedir. 

Nisan Hakan boy kilo ve hangi burç?

Nisan Hakan boyu 1.70 cm kilosu 76 kg ve burcu Oğlak.

Nisan Hakan eşi kim?

Nisan Hakan Seda Özkan ile evlidir. Bu evliliklerinden Eva isminde bir kız çocukları bulunmaktadır. Nisan Hakan kimdir, nereli, hangi dergide, nerede çiziyor, ne okudu, ne iş yapar? Nisan Hakan eşi Seda Özkan kaç yaşında? Nisan Hakan nerede yaşıyor yaşamı, karikatürleri, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.