Nisa Nur kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
898
Nisa Nur kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Nisa Nur kimdir?, biyografi sitemizde Nisa Nur kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nisa Nur kimdir? kaç yaşında?, Nisa Nur kimdir? memleketi neresi, Nisa Nur kimdir? evi nerede, Nisa Nur kimdir? nereli, Nisa Nur kimdir? instagram, Nisa Nur kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nisa Nur kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Nisa Nur
Doğum tarihi: 2002
Doğum yeri: İstanbul
Boy: 1.60 cm
Kilo: 50 kg
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Bilinmiyor
İlişkisi: Bekar
Meslek:  Fenomen
İnstagram hesabı için tıklayın

Nisa Nur nereli? Kaç yaşında? (nisahtz)

Nisa Nur kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Nisa Nur (nisahtz) kim, sevgilisi, ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nisa Nur yaşamı ve biyografisi

Nisa Nur (nisahtz) Türk sosyal platform fenomeni, tiktoker ve youtuberdir. Sosyla medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı keyifli, yaratıcı, içerikleri müzik ve dansları ile tanınmaya başladı. Nisa Nur özellikle Ramazan Efe İzan (refehtz -refeizan) birlikte olduğu videolarla Nisahtz Refehtz tiktok videoları ile popüler oldu.

Nisa Nur sevgilisi

Nisa Nur (nisahtz) 2002 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Öğrenimine İstanbul’da başladı. Nisa Nur sosyal platform hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı video ve fotoğraflar aracılığıyla çok kısa bir sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

nisahtz kim yaşı nereli tik tok

Kısa bir süre farklı yotube kanallarında birlikte içerikler üreten ve hedef kitlesine sunan Nisa Nur ardından Aura Life youtube kanalını açtı.

nisahtz kaç yaşında

Paylaşımlarında Nisahtz Refehtz tiktok videoları ile duygu ve sevgi dolu anlarla videolarını paylaşan Nisa Nur sosyal platform alanında profesyonel iş ortaklığı alanında çalışmalarını sürdürmektedir.

@nisahtz

@refehtz ?

♬ orijinal ses – mutsuz0057

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.