Nisa Bölükbaşı kimdir, Nisa Bölükbaşı kaç yaşında?

06.11.2021
279
Nisa Bölükbaşı kimdir, Nisa Bölükbaşı kaç yaşında?

Nisa Bölükbaşı kimdir, biyografi bölümünde Nisa Bölükbaşı biyografi sayfası ile karşınızdayız. Nisa Bölükbaşı kaç yaşında?, Nisa Bölükbaşı memleketi neresi, Nisa Bölükbaşı facebook, Nisa Bölükbaşı nereli, Nisa Bölükbaşı instagram, Nisa Bölükbaşı ile ilgili kısaca her şey bu sayfada.. Nisa Bölükbaşı kimdir? başlığımızın detayları..

Nisa Bölükbaşı Kimdir – Nisa Bölükbaşı Biyografi

Nisa Bölükbaşı,1998 Çek Cumhuriyeti’Prag doğumludur. Daha 3 aylıkken önce annesiyle sonra yalnız yüzmeye başladı. 6 yaşındayken Çek Cumhuriyeti’ndeki en iyi takım için yüzmeye başladı. O yıl da profesyonel kayak yapmaveyavet edildi, fakat dağlar Prag’dan uzak olduğu için reddetmek zorunda kaldı. 8 yaşında profesyonel olarak tenis, single ve çiftler oynamaya başladı. Prag tenis kulübü Cibulka’da 15 yıl oynadı. 15 yaşında yüzmeyi bıraktı ve yüzme hocası oldu.

Yaşamak için takım sporuna ihtiyacı vardı ve bu yüzden voleybol oynamaya başladı. Neredeyse takımın en küçüğü olarak, libero olmaya karar verdi. 2018’de Çek Cumhuriyeti’nde U20 kategorisinde ikincilik elde etti. 2018’de mimarlık okumaya  başladı ve bu yüzden voleybolu bırakmak zorunda kaldı. Hobi olarak snowboard, bisiklet, kış ve yaz patenine gidiyor.

Nisa Bölükbaşı, Survivor 2020 gönüllüler takımı yarışmacıları içinde yerini aldı.

 

biyografi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.