Nilsu Yılmaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
76
Nilsu Yılmaz kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nilsu Yılmaz kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Nilsu Yılmaz kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nilsu Yılmaz kimdir? kaç yaşında?, Nilsu Yılmaz kimdir? memleketi neresi, Nilsu Yılmaz kimdir? evi nerede, Nilsu Yılmaz kimdir? nereli, Nilsu Yılmaz kimdir? instagram, Nilsu Yılmaz kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nilsu Yılmaz kimdir? Biyografi

Nilsu Yılmaz nereli? Kaç yaşında?

Nilsu Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Nilsu Yılmaz sevgilisi? Nilsu Yılmaz yer aldığı diziler? Nilsu Yılmaz boy kilo, yaş ile ilgili araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nilsu Yılmaz yaşamı ve biyografisi

Nilsu Yılmaz Türk dizi, sinema ve tiyatro oyuncusudur. Oynadığı diziler ve filmlerle tanınmaktadır.

Nilsu Yılmaz kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Nilsu Yılmaz 2001 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğiti yaşamına İstanbul’da başladı. Pera Güzel Sanatlar Lisesi’ni bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro bölümünde sürdü. Kameraların karşısına ilk kez 2012 senesinde “Zeynep’in Hikayesi” filmi ile ekranlara geldi. 2013 senesinde “20 Dakika” ve “Davetsiz Misafir” dizilerinde rol aldı.

En büyük çıkışını 2018 yapımı “Ufak Tefek Cinayetler” dizisinde yaptı. 2019 senesinde  “Payitaht Abdülhamid” dizisinde “Dilruba” rolüne hayat verdi. Beyazperde de ilk defa 2020 yapımı “Aşk Tesadüfleri Sever 2” sinema filmi ile yer aldı. Nilsu Yılmaz 2020 senesinde “Kırmızı Oda” dizisinde “Melek rolüne hayat veren isim oldu. Nilsu Yılmaz boyu 1.63 cm kilosu 50 kg’dır.

Nilsu Yılmaz dizileri ve filmleri

Nilsu Yılmaz yer aldığı diziler? Nilsu Yılmaz hangi dizilerde filmlerde rol aldı?

  • 2020 Kırmızı Oda
  • 2020 Aşk Tesadüfleri Sever 2
  • 2019 Payitaht Abdülhamid Dilruba
  • 2018 Ufak Tefek Cinayetler
  • 2013 20 Dakika
  • 2013 Davetsiz Misafir
  • 2012 Zeynep’in Hikayesi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.