Nilsu Berfin Aktaş, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
243
Nilsu Berfin Aktaş, nereli, kaç yaşında?

Nilsu Berfin Aktaş, biyografi sitemizde Nilsu Berfin Aktaş ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nilsu Berfin Aktaş kaç yaşında?, Nilsu Berfin Aktaş memleketi neresi, Nilsu Berfin Aktaş evi nerede, Nilsu Berfin Aktaş nereli, Nilsu Berfin Aktaş instagram, Nilsu Berfin Aktaş ile alakalı her detay yazımızda..

Nilsu Berfin Aktaş Biyografi

Nilsu Berfin Aktaş kimdir, kaç yaşında, nereli?

Nilsu Berfin Aktaş dizi, reklam ve sinema oyuncusudur. 1 Ocak 1998 tarihinde Ankara’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 23 yaşındadır. 2018 senesinde Geleceğin Starı adlı yarışma programı ile yıldızı parladı. En büyük çıkışıı 2019 senesinde Kuzey Yıldızı adlı dizi filmi ile gerçekleştirdi Gökçe rolüne hayat verdi.

Nilsu Berfin Aktaş yaşamı ve biyografisi

Nilsu Berfin Aktaş 1 Ocak 1988 senesinde Ankara’da dünyaya gözlerini açtı. Memleketi aslen Ankara’dır. Eğitim yaşamına Ankara’da başlayan Berfin Nilsu Aktaş ortaöğretim mezunudur. 2018 senesinde tertip edilen “Geleceğin Star” adlı yarışma programına katılması ile yaşamı bir anda değişti. Bu yarışma programında birincilik ödülünü kazandı ve geniş bir hedef kitleye ulaştı.

Nilsu Berfin Aktaş oyunculuk kariyerine beyazperde de 2019 yıapımı “Rastlantı” adlı sinema filmi ile başladı. Aynı yıl “Kuzey Yıldızı: İlk Aşk” dizisinde “Gökçe” rolüne hayat veren isim oldu. Reklam markalarının yüzü de olan Nilsu Berfin Aktaş Turkcell, Pantene, Çetmen Mobilya, Cornetto, gibi markaların reklamlarında rol aldı.

Nilsu Berfin Aktaş 2021 senesinde Ölüm zamanı, Kolej isimli yapımlarda yer aldı. Aynı yıl Benim Hayatım dizisinde Hayat rolünü canlandırdı. Başarılı ve güzel oyuncu şimdilerde dizi film ve reklam çalışmalarını sürdürmektedir.

Nilsu Berfin Aktaş boy kilo ve hangi burç?

Nilsu Berfin Aktaş boyu 1.70 cm kilosu 52 kg ve burcu Oğlak.

Nilsu Berfin Aktaş sevgilisi kim?

Nilsu Berfin Aktaş sevgilisi ve özel yaşamına ilişkin bilgiler yeterli düzeyde değildir.

Nilsu Berfin Aktaş dizileri ve filmleri

Nilsu Berfin Aktaş yer aldığı diziler? Nilsu Berfin Aktaş hangi dizilerde oynadı? Oynadığı tüm film projeleri aşağıda güncel olarak listelenmektedir.

  • 2021 Benim Hayatım (Hayat)
  • 2021 Kolej
  • 2021 Ölüm Zamanı (Dilara)
  • 2019 Kuzey Yıldızı: İlk Aşk (Gökçe)
  • 2019 Rastlantı (Sinema Filmi)
  • 2018 Geleceğin Starı

Nilsu Berfin Aktaş boy, yaş, sevgilisi, abisi, nereli, yer aldığı diziler, burcu, ne mezunu, doğum günü, Nilsu Berfin Aktaş Toygan Avanoğlu kardeş mi, estetik oldu mu, estetiksiz hali? Nilsu Berfin Aktaş yaşamı, vikipedi ve imdb kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.