Nilay Yeral kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
91
Nilay Yeral kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nilay Yeral kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Nilay Yeral kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nilay Yeral kimdir? kaç yaşında?, Nilay Yeral kimdir? memleketi neresi, Nilay Yeral kimdir? evi nerede, Nilay Yeral kimdir? nereli, Nilay Yeral kimdir? instagram, Nilay Yeral kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nilay Yeral kimdir? Biyografi

Nilay Yeral nereli? Kaç yaşında?

Nilay Yeral kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu? Nilay Yeral yer aldığı diziler? Nilay Yeral hangi okulda? Annesi, babası, ailesi, ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detayları kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nilay Yeral hayaıt ve biyografisi

Nilay Yeral Türk dizi fil ve reklam film oyuncusudur. Çocuk oyuncu Nilay Yeral 2020 senesinde Çocukluk dizisinde oynadığı Bambi rolü ile adını duyurmaya başladı.

Nilay Yeral kimdir, nereli, kaç yaşında, boyu, kilosu, burcu

Nilay Yeral 2013 senesinde iki çocuklu bir ailede İstanbul’da dünayay geldi.İki kardeş olan Nilay Yeral’ın bunun bunun yanında bir abisi bulunmaktadır. Ailesi ile İstanbul’da yaşayan çocuk oyuncu eğitimini İstanbul’da sürdürmektedir. Nilay Yeral ilköğretim öğrencisidir. Nilay Yeral oyunculuk kariyerine reklam filmlerde rol alarak başladı. Kurumsal markaların tatlı yüzü olan Nilay Yeral “Turkcell Şeker Mühendisi” reklam filminde rol aldı.

Nilay Yeral  dizi oyunculuğuna ilk kez “Çocukluk” dizisinde “Bambi” rolü ile adım attı. Günümüzde Yusuf Güney Gün ajans bünyesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Nilay Yeral dizileri ve filmleri

Nilay Yeral yer aldığı diziler? Nilay Yeral hangi dizilerde ve reklamlarda rol aldı?

  • 2020 Çocukluk – Bambi
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.