Nil Ulusoy kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
2.355
Nil Ulusoy kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nil Ulusoy Kimdir, biyografi sitemizde Nil Ulusoy ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nil Ulusoy kaç yaşında?, Nil Ulusoy memleketi neresi, Nil Ulusoy evi nerede, Nil Ulusoy nereli, Nil Ulusoy instagram, Nil Ulusoy ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Nil Ulusoy Biyografi

Nil Ulusoy kimdir, kaç yaşında, nereli?

Nil Ulusoy solist, müzisyen ve sosyal platform fenomenidir. 1990 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 31 yaşındadır. Youtube üzerinden kadın ve erkek sesi ile seslendirdiği Cemal Abi şarkısıyla ünlendi ve yıldızı parlamaya başladı. Aynı yıl Sosyal Medya Sanatçısı seçildi ve ödüle layık görüldü. Nil Ulusoy Trans ünlüler içinde bulunmaktadır.

Nil Ulusoy yaşamı ve biyografisi

Nil Ulusoy 1990 senesinde İstanbul’da varlıklı bir ailede dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Zorlu bir eğitim yaşamı oldu. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına Moda Tasarım bölümünde sürdü ve mezun oldu.

Mezun olduktan sonra solistlik yapmaya başladı. 10 yıl boyunca birden fazla sanatçının solistliğini yaptı. 2020 senesinde Cemal Abi şarkısıyla büyük bir çıkış yakaladı. Bu çıkış ona aynı yıl Sosyal Medya Sanatçısı ödülünü kazandırdı. 

Nil Ulusoy erkek hali, eski hali?

Nil Ulusoy erkek kimliği ile 7 yaşında bir kıza aşık oldu. Lakin bu eğilimi hissetmedi. Erkeklere ilgi duymaya başladı. Bu cinsiyet eğilimi ailesinde büyük sorunlara yol açtı. Bu zamandan sonra zor zamanlar geçirdi. Babası aracılığıyla dövüldü, dışlandı. Simit sattı. Cinsiyet eğiliminden vazgeçmesi için Adıyamanlar Menzili’e verildi. Lakin bu uzun sürmedi.

Babası cinsiyet eğilimi nedeni ile türlü işkencelere maruz bıraktı. İnşaatlarda kapalı bırakılması, çivi ve sopa ile dövülmesi, zincirlenmesi aç bırakılması, buzdolabına bağlanması, uzun saçlarının kesilmesi gibi türlü işkencelere maruz kaldı. İlk kez 7 yaşında duygu ve hislerindeki değişimin farkına varan Nil Ulusoy 25 yaşında cinsiyet değiştirme kararı aldı.

17 yaşında evi terk eden Nil Ulusoy 2 hafta Taksim’de parklarda yattı. Babası yaşındaki insanlarla cinsel ilişkiye zorlandı, satıldı, dövüldü ve parası alındı. Bir gün yaşamına ismini vermediği bir adamın girmesi ile yaşamı tamamen değişti. Nil Ulusoy erkek hali, eski hali, erkek halinin fotoğrafları İnternet kaynaklarında bulunmamaktadır.

Nil Ulusoy boy kilo ve hangi burç?

Nil Ulusoy boyu 1.70 cm kilosu 56 kg ve burcu bilinmemekte.

Nil Ulusoy sevgilisi?

Nil Ulusoy sevgilisi ve özel yaşamı ile ilgili bilgiler bulunmamaktadır. Nil Ulusoy erkek hali, eski hali, estetiksiz hali? Nil Ulusoy erkek hali fotoğrafları? Nil Ulusoy Kimdir nerelidir? Nil Ulusoy erkek mi? Nil Ulusoy erkek ismi, gerçek adı, kısaca yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.