Nikol Yertutan kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

15.01.2022
114
Nikol Yertutan kimdir? kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nikol Yertutan kimdir? Kimdir, biyografi sitemizde Nikol Yertutan kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nikol Yertutan kimdir? kaç yaşında?, Nikol Yertutan kimdir? memleketi neresi, Nikol Yertutan kimdir? evi nerede, Nikol Yertutan kimdir? nereli, Nikol Yertutan kimdir? instagram, Nikol Yertutan kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nikol Yertutan kimdir? Biyografi

Nikol Yertutan nereli? Kaç yaşında?

Nikol Yertutan kimdir, nereli, kaç yaşında, boy kilo, burcu, hastalığı, Türk mü? Tiktok ve Instagram fenomeni Nikol Yertutan sevgilisi Yusuf ve eski sevgilisi kim? Sıla Nikol Yertutan yaş, boyu, kilosu? Nikol Yertutan dedesi kim? Nikol Yertutan gerçek adı ne? Hakkında araştırılanler, kısaca yaşamı ve biyografisi kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nikol Yertutan yaşamı ve biyografisi

Nikol Yertutan Türk sosyal platform fenomeni ve Influencer’dır. Sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı ve yüklediği fotoğraflar ve videolarla tanınmaya başladı.

Nikol Yertutan esk, sevgilisi

Nikol Yertutan 2003 senesinde dünyaya gözlerini açtı. Tik tok ve instagram hesapları üzerinden paylaşımı yaptığı fotoğraflar ve videolar sayaesinde tanındı ve kısa bir sürede popüler duruma geldi. Tik tok resmi hesabında milyonlarca takipçiye ulaşan Nikol Yertutan 17 yaşında ve renkli, sıcak, içten içerikler üretmektedir.

Nikol Yertutan kimdir

Milyonlarca takipçisinin çok fazlar sorduğu sorular içinde sevgilisi sorusunun yanıtı: Nikol Yertutan sevgilisi Enes Enver Beder ve hayranları aracılığıyla birbirine yakıştırılmaktadır.

Nikol Yertutan kaç yaşında boy kilo

Nikol Yertutan en sevdiği renkler gri ve siyah’tır. Nikol Yertutan boyu 1.60 cm kilosu 50 kg ve burcu Yengeç, saç rengi sarı’dır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.