Nijat Farajov Kimdir Nereli Kısaca Biyografisi

30.09.2021
163
Nijat Farajov Kimdir Nereli Kısaca Biyografisi

Nijat Farajov Kimdir? Nereli? Kısa olarak Biyografisi, biyografi bölümünde Nijat Farajov Kimdir? Nereli? Kısa olarak Biyografisi biyografisi ile sizlerleyiz. Nijat Farajov Kimdir? Nereli? Kısa olarak Biyografisi , kaç yaşında, nereli hemen siz değerli okurlarımıza geniş bir şekilde bahsedelim.. 

Nijat Farajov Kimdir? Nereli? Kısa olarak Biyografisi – Kaç Yaşında – Memleketi Neresi

Nijat Farajov Kimdir Nereli Kısa olarak Biyografisi

Nijat Farajov Kimdir? Nereli? Kısa olarak Biyografisi

Nijat Farajov uzun yıllardır yaşantısını Türkiye’de sürdürmektedir. Peki kaç yaşında? aslen nereli? ile ilgili araştırılanler kısaca yaşamı ve biyografi detaylarını sizlerle sunacağız.

5 Mart 1997 günü dünyaya gözlerini açan milli sporcu Nijat Farajov aslen Azerbaycan Bakü doğumludur. Geçmişten günümüze birden çok sayıda ülkeler arası yarışma’da madalya kazanmış, Avrupa şampiyonası 5. liğine sahip, eski Azerbaycan Tekvandocu takımı Milli sporcusudur.

Milli Tekvandocu Nijat Farajov

Annesi ve kız kardeşi ile birlikte Türkiye İstanbul’da yaşantısını sürdürmekte, bekar’dır. Spor Akademisi mezunu başarılı sporcu, kariyerine Türkiye’de sürdürmektedir. İlk zamanlarda İstanbul’da yardımcı Antrenör olarak çalışan Farajov, yakın günlerde kendisine ait Ankara yahut İstanbul’da Büyük bir spor salonu açmayı düşünmektedir.

Sosyal medya hesaplarında da bir hayli önemli takipçi sayısına sahiptir. 2019 yılı itibariyle instagram hesabında takipçi sayısı 231bin civarındadır. Milli sporcumuza, başarılarının devamını diliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.