Nevbahar Doyuran kimdir?, nereli, kaç yaşında?

17.01.2022
784
Nevbahar Doyuran kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Nevbahar Doyuran kimdir?, biyografi sitemizde Nevbahar Doyuran kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nevbahar Doyuran kimdir? kaç yaşında?, Nevbahar Doyuran kimdir? memleketi neresi, Nevbahar Doyuran kimdir? evi nerede, Nevbahar Doyuran kimdir? nereli, Nevbahar Doyuran kimdir? instagram, Nevbahar Doyuran kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nevbahar Doyuran kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Nevbahar Doyuran
Doğum tarihi: Bilinmiyor
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Bilinmiyor
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Bekar
Meslek: Modacı, Tasarımcı
İnstagram hesabı için tıklayın

Nevbahar Doyuran nereli? Kaç yaşında?

Nevbahar Doyuran kim, kimdir? Nevbahar Doyuran diş tedavi protez merkezi ve Nevbahar Doyuran ağız ve diş sağlığı merkezi ile bir bağı var mı? Nevbahar Doyuran instagram ve linkedin hesabı. Nevbahar Doyuran Engin Akyürek ilişkisi var mı ve sürdürmekte mu? Engin Akyürek sevgilisi Nevbahar Doyuran modacı, tasarımcı mı? Modacı Nevbahar Doyuran kim? Engin Akyürek sevgilisi Nevbahar Doyuran fotoğrafları, kısaca yaşamı ve biyografi detayları ve çok daha yükseksı kim kimdir bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nevbahar Doyuran yaşamı ve biyografisi

Nevbahar Doyuran Türk modacı ve Tasarımcı. 2019 senesinde oyuncu Engin Akyürek ile sevgili odluları ve bir yıldan fazla bir zaman diliminde birlikte oldukları yönünde haberlerle gündeme geldi ve Türkiye’de bu biçimde tanındı.

Nevbahar Doyuran İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı ve eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Teknik Üniversitesi Moda Tasarım Bölümü’nde sürdü. Daha sonra eğitimi ve kariyeri için yurtdışına çıktı. New York’taki Fashion Institute of Technology’de eğitim aldı. Günümüzde ünlü moda markaları ile aktif çalışan Nevbahar Doyuran Yoga sporunu beğenerek yaptığı bilinmektedir. Söz konusu Nevbahar Doyuran Diş Tedavi Protez Merkezi Gaziosmanpaşa’da ve Engin Akyürek ile ilişkisi yoktur.

Nevbahar Doyuran kendisini şöyle ifade diyor;

Tasarlıyorum çünkü moda ve tasarım kendimi iyi ifade etmeme kolaylık sağlayan muazzam, görkemli bir dünya. Dergiler, şovlar, kumaşlar ve illüstrasyonlarla alakalı merakım, daha gençken tasarımcı olmamı sağladı ve şimdi moda tasarımını inceleme kararının kesinlikle doğru olduğunu görüyorum. Moda tasarımını incelemeye karar verdiğim zamana baktığımda, böylesine önemli bir karar vermek için çok genç olduğumu fark ettim ama pişmanlığım yok. Endorfin ve giydiğiniz kıyafet içinde kuvvetli bir bağlantı olduğunu keşfettim. Yüksek moda, lüks bir giysi olması gerekmez. Ruh haliniz ve duygularınız hemen değişebilir ve bu güç bana moda tasarımını seçmemi sağladı.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.