Neslihan Uğur kimdir, nereli, kaç yaşında?

12.01.2022
1.842
Neslihan Uğur kimdir, nereli, kaç yaşında?

Neslihan Uğur Kimdir, biyografi sitemizde Neslihan Uğur ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Neslihan Uğur kaç yaşında?, Neslihan Uğur memleketi neresi, Neslihan Uğur evi nerede, Neslihan Uğur nereli, Neslihan Uğur instagram, Neslihan Uğur ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Neslihan Uğur Biyografi

Neslihan Uğur kimdir, nereli, kaç yaşında?

Neslihan Uğur sanat yönetmeni ve uygulayıcı yapımcıdır. Dizi ve sinema oyuncusu Özgür Ozan’ın eşidir. 1975 senesinde Tokat’ta dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 46 yaşındadır. Neslihan Uğur Özgür Ozan çiftinin 2005 senesinde gerçekleştirdikleri evliliklerinden Derin Deniz Ozan ve Ali Demir Ozan adında iki çocukları dünyaya gelmiştir.

Neslihan Uğur yaşamı ve biyografisi

Neslihan Uğur 1975 senesinde Tokat’ta dünyaya gözlerini açtı. Babası Eczacı İrfan Uğur’dur. Lise eğitiminin sonrasında üniversiteyi bitirdiktan sonra 2000’li senelerın başında dizi setlerinde kamera arkasında sanat yönetmeni olarak çalışmaya başladı. Ardından uygulayıcı yapımcı olarak görev aldı.

2003 senesinde Çocuklar Duymasın adlı sitcom dizisinde Özgür Ozan ile yakınlaştı ve 2005 senesinde nikaha masasına oturdu. Neslihan Uğur Özgür Ozan’ın bu evliliklerinden Derin Deniz Ozan ve Ali Demir Ozan adında iki çocukları dünyaya gözlerini açtı. Derin Deniz Ozan 2006 senesinde dünyaya geldi. Ali Demir Ozan ise 2016 senesinde dünyaya geldi.

Neslihan Uğur boy kilo ve hangi burç?

Neslihan Uğur boyu 1.72 cm kilosu 53 kg ve burcu Aslan.

Neslihan Uğur Özgür Ozan

Çocuklar Duymasın dizisinde Light Selami ve Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban kişiliğine hayat veren Özgür Ozan ile 2003 senesinde Çocuklar Duymasın setinde tanıştı ve evlendi. Neslihan Uğur Özgür Ozan yaş farkı 9 yaştır.

Neslihan Uğur dizileri ve filmleri

Neslihan Uğur yer aldığı diziler? Neslihan Uğur hangi dizilerde oynadı?

Neslihan Uğur son 20 yılda birden çok dizi film projesinde sanat yönetmeni ve uygulayıcı yapımcı olarak çalıştı. Neslihan Uğur’un oynadığı dizi ve film projesi bulunmamaktadır. Neslihan Uğur Ozan kimdir, yer aldığı diziler, kaç yaşında, Özgür Ozan eşi Neslihan Uğur yaşamı, vikipedi kaynaklı biyografi detaylarını derledik.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.