Neslihan Atagül Kardeşi Kim?, nereli, kaç yaşında?

20.01.2022
863
Neslihan Atagül Kardeşi Kim?, nereli, kaç yaşında?

Neslihan Atagül Kardeşi Kim?, biyografi sitemizde Neslihan Atagül Kardeşi Kim? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Neslihan Atagül Kardeşi Kim? kaç yaşında?, Neslihan Atagül Kardeşi Kim? memleketi neresi, Neslihan Atagül Kardeşi Kim? evi nerede, Neslihan Atagül Kardeşi Kim? nereli, Neslihan Atagül Kardeşi Kim? instagram, Neslihan Atagül Kardeşi Kim? ile alakalı her detay yazımızda..

Neslihan Atagül Kardeşi Kim? Biyografi

Neslihan Atagül Kardeşi Kim? Neslihan Atagül kardeşi Onur Tuna kardeş mi gerçekten?

Neslihan Atagül kardeşi Onur Tuna kardeş mi gerçekten? Eğer kardeşlerse neden soy isimleri aynı değil? Peki, güzel oyuncu Neslihan Atagül kaç kardeş?  Neslihan Atagül abisi adı ne? Kaç abisi var ve ne iş yaparlar?

Uzun süredir Neslihan Atagül kardeşi kim? Sorusu yanıtını arıyor. Neslihan Atagül şöhret basamaklarını Yaprak dökümü filminden hemen sonra hızla zirveye yükselirken Neslihan Atagül kaç kardeşi var? Sorusunun asıl gerekçesi ise medyada bulunan Neslihan Atagül Onur Tuna kardeş mi? Şeklinde çıkan haberlerdi.

Neslihan Atagül ikizi var diyerek haberlere konu olan fotoğraflar da yer aldı. O halde fazla bekletmeden Neslihan Atagül Onur Tuna öz kardeş mi yoksa Neslihan Atagül ve Onur Tuna akraba mı? Gelin yanıtını hep birlikte arayalım.

İstanbul doğumlu olan Neslihan Atagül aslen Rus bir anne ve Çerkez bir babadan dünyaya merhaba demiştir. Lakin Babasının annesi ile ilişkisinin bitmesiyle ikinci evliliğini yapar. Bu evliliklerinden bu kez 2 üvey erkek kardeşi olur.

Bu erkek kardeşlerden birinin oyuncu Onur Tuna olduğu belirtilmekte ve öyle olduğu kabul edilmektedir.  Bunun dışında Neslihan Atagül’ün diğer kardeşinin adı ise İlkay Atagül’dür. Peki, hal böyleyken neden Onur Atagül değil de Onur Tuna soyadı var? Tabi ki bunun en önemli açıklamasının Onur Tuna ve Neslihan Atagül’ün gerçekte akraba ve kardeş olmadıklarıdır. Bir dizi projesinde bir araya gelen ve abi kardeşi oynayan ikiliye bu roller belki de çok yakıştı ama Onur Tuna aslen Çanakkalelidir.

Neslihan Atagül’ün babası Halk Otobüsü şoförüydü ve Bağcılar’da tek başına yaşıyordu. 2016 senesinde yaşamını böbrek yetmezliği sebebiyle kaybetti. Onur Tuna’nın Neslihan Atagül’ün abisi yahut kardeşi olması durumunda cenazede taziyeleri kabul etmesi gerekiyordu.

Sonuç olarak Neslihan Atagül iki üvey erkek kardeşe sahiptir. Onur Tuna ile iş arkadaşlığı dışında bir bağları yoktur. İnternet üzerinden videolar ve çeşitli haberler yapılmasına rağmen böyle bir ilişki yoktur. Merak edenler oyuncu Onur Tuna yaşamına ve biyografisine rahatlıkla bakabilirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.