Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
194
Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir?, biyografi sitemizde Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir? kaç yaşında?, Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir? memleketi neresi, Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir? evi nerede, Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir? nereli, Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir? instagram, Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nermin Gül (Misafirim Var Sunucusu) Kimdir? Biyografi

Nermin Gül Kimdir? (Misafirim Var Sunucusu) Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Aşçı, Fenomen Sunucu, Yazar ve bunun yanı sıra Youtuber. İlk etapta Sosyal medya kanalları aracılığı ile “Nermin’in Enfes Mutfağı” ismiyle yemek tariflerinin sırrını sunan Nermin Gül aile kökeni olarak aslen Boşna’tır.

2018 senesinde yayına merhaba diyen ve TRT 1 ekranlarında bulunan “Misafirim Var” isimli programın sunucu Nermin Gül’ün eşi Suat Bey Erzincan‘lıdır. Nermin Gül Suat Gül evliliklerinden toplam 3 çocukları dünyaya gelmiştir. Bu çocuklardan 2’si kız 1’i erkektir.

1983 senesinde İstanbul‘da dünyaya gözlerini açan Nermin Gül 35 yaşındadır. Eğitim yaşamı İstanbul’da geçmiştir. Nermin Gül şimdilerde şef eğitimleri vermekte olup, bunun yanı sıra meslek olarak Eğitmen Şef, Yemek Yazarlığı yapmaktadır.  Kendisi Temel Aşçılık mezunudur.

Yöresel yemekler içinde eşi Suat Bey’in Erzincan yemek kültürüne bi hayli hakimdir. Boşnak yemek, tatlı ve hamur işlerinde de marifetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.