Nejat Uygur Jr (Torun) kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
333
Nejat Uygur Jr (Torun) kimdir, nereli, kaç yaşında?

Nejat Uygur Jr (Torun) Kimdir, biyografi sitemizde Nejat Uygur Jr (Torun) ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nejat Uygur Jr (Torun) kaç yaşında?, Nejat Uygur Jr (Torun) memleketi neresi, Nejat Uygur Jr (Torun) evi nerede, Nejat Uygur Jr (Torun) nereli, Nejat Uygur Jr (Torun) instagram, Nejat Uygur Jr (Torun) ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Nejat Uygur Jr (Torun) Biyografi

Nejat Uygur Jr kim? Nejat Uygur torunu Kırmızı Oda Hakan kimdir, gerçek adı? Kırmızı Oda Kumru’ya aşık olan Hakan kimdir sorgusu en fazla araştırılan konular içinde yer aldı. Behzat Uygur’un oğlu Nejat Uygur Kırmızı Oda Hakan kişiliğine can verdi!

Nejat Uygur Jr 23 Temmuz 1995 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Doğuştan her iki elinde dörder parmakla dünyaya geldi. Nejat Uygur Jr usta merhum oyuncu Nejat Uygur’un torunudur. Babaannesi Necla Uygur’dur. Nejat Uygur Jr Behzat Uygur’un oğludur. Aynı zamanda babasının adını taşıyan Behzat Uygur Jr adında bir kardeşi bulunmaktadır. Kardeşi Behzat Uygur Jr müzisyendir. Annesi Çiğdem Uygur’dur. Amcası ise ünlü oyuncu Sühel Uygur’dur. Bunun bunun yanında diğer amcalarının ismi ise Süha Uygur, Ahmet Uygur ve Kemal Uygur’dur.  Aile kökeni olarak aslen Kilislidir. Dedesi Nejat Uygur’u ünlü eden isim ise İsmail Dümbüllü’dür.  Nejat Uygur Jr eğitim yaşamına TED İstanbul Koleji’nde başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitim hayatına devam etmedi ve bu eksende oyunculuğa ilgi duymaya başladı. Oyunculuk yapmaya başladı.

Nejat Uygur Jr torun kimdir, kaç yaşında, nereli, boyu, kilosu

Türk nesilden nesile gelişen ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Nejat Uydur’un torunu Nejat Uygur Jr kariyerini Vine üzerinden çektiği videoları paylaşarak inşa etmeye başladı ve bu sayede ünlenerek fenomen halini aldı. Tiyatro, dizi, sinema ve müzik ile iç içe büyüyen torun Nejat Uygur Jr alie geleneğini bozmadan oyunculuk yolunda ilerleme kaydetmiştir.

Nejat Uygur Jr oyunculuk kariyerine ilk kez 8 yaşında 2003 senesinde Hırçın Menekşe adlı dizide adım attı. Beyazperde de ilk kez 2016 senesinde Kaçma Birader adlı sinema filminde oynadığı Eren rolü ile yer aldı. 2017 senesinde Bizim Hikaye dizisinde Hikmet rolü ile tüm dikkatleri üzerine çekmeye başardı. 2021 senesinde Kırmızı Oda Hakan kişiliği ile en büyük çıkışını yaptı. Aynı yıl Kağıt Ev dizi film kadrosuna dahil oldu. Günümüzde tiyatro, dizi ve sinema projelerine yoğunlaşan Nejat Uygur Jr bekardır. Sanat çalışmalarını sürdürmektedir.

Nejat Uygur Jr torun sevgilisi

Nejat Uygur Jr boyu 1.74 cm kilosu 72 kg ve burcu Aslan.

Nejat Uygur Jr yer aldığı diziler ve filmleri

  • 2021 Kağıt Ev
  • 2021 Kırmızı Oda (Hakan)
  • 2017 Bizim Hikaye (Hikmet)
  • 2016 Kaçma Birader (Eren)
  • 2003 Hırçın Menekşe

Bu biyografi içeriğini nasıl buldunuz? Bu hayat hikayesi ile ilgili yorumlarınızı yazabilir misiniz?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.