Nehir Çağla Yaşar, nereli, kaç yaşında?

03.02.2022
334
Nehir Çağla Yaşar, nereli, kaç yaşında?

Nehir Çağla Yaşar, biyografi sitemizde Nehir Çağla Yaşar ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nehir Çağla Yaşar kaç yaşında?, Nehir Çağla Yaşar memleketi neresi, Nehir Çağla Yaşar evi nerede, Nehir Çağla Yaşar nereli, Nehir Çağla Yaşar instagram, Nehir Çağla Yaşar ile alakalı her detay yazımızda..

Nehir Çağla Yaşar Biyografi

Nehir Çağla Yaşar kimdir, kaç yaşında, nereli?

Nehir Çağla Yaşar dizi ve sinema oyuncusudur. 11 Şubat 2002 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Günümüz itibari ile yaşı 19 yaşındadır.  Çocuk oyuncu olarak başladığı dizi film kariyerinde en büyük çıkışını 2013 yapımı Çalıkuşu dizisinde Feride’nin çocukluğu rolü ile gerçekleştirdi.

Nehir Çağla Yaşar yaşamı ve biyografisi

Nehir Çağla Yaşar 111 Şubat 2002 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. İstanbul’da eğitim hayatına yaşamına başlayan tecrübeli oyuncu

Şehit Öğretmenler İlköğretim Okulu’nda öğrenim gördü. Sanat yaşamına Kemerburgaz Doğa Koleji sanatsal aktivite ödülünü kazanarak adım attı.

Nehir Çağla Yaşar oyunculuk kariyerine 2013 senesinde başladı. 2013 yapımı Çalıkuşu dizisinde Feride’nin çocukluğuna hayat verdi. Aynı yıl Hititya Madalyonun Sırrı sinema filminde ilk beyazperde deneyimini yaşadı ve Nehir rolünü oynadı. 2014 senesinde Ulan İstanbul dizisinde oynadı.

2015 senesinde Mu Tiya Mu the Mysterious Melody serisinde yine Nehir rolünü canlandırdı. 2016 senesinde yine beyazperde de Ya Nasip Ya Kısmet sinema filminde rol aldı. Aynı yıl Çifte Saadet dizisinde Birsenrolü ile seyircinin karşısına çıktı.

2018 senesinde Çarpışma dizisinde boy gösteren Nehir Çağla Yaşar 2021 senesinde Masumlar Apartmanı dizisinde Gülru’nun gençliğine hayat veren isim oldu. Nehir Çağla Yaşar dans, bale ve müzik ile ilgilenmektedir. Günümüzde dizi film çalışmalarına sürdürmektedir.

Nehir Çağla Yaşar instagram hesabı için tıklayın.

Nehir Çağla Yaşar boy kilo ve hangi burç?

Nehir Çağla Yaşar boyu 1.65 cm kilosu 50 kg ve burcu Kova.

Nehir Çağla Yaşar sevgilisi kim?

Nehir Çağla Yaşar sevgilisi ile ilgili bilgiler bulunmamaktadır.

Nehir Çağla Yaşar dizileri ve filmleri

Nehir Çağla Yaşar yer aldığı diziler? Nehir Çağla Yaşar hangi dizilerde oynadı?

  • 2021 Masumlar Apartmanı (Gülru)
  • 2018 Çarpışma
  • 2016 Çifte Saadet (Birsen Saadet)
  • 2016 Ya Nasip Ya Kısmet
  • 2015 Mu Tiya Mu the Mysterious Melody (Nehir)
  • 2014 Ulan İstanbul
  • 2013 Hititya Madalyonun Sırrı (Nehir)
  • 2013 Çalıkuşu (Feride’nin çocukluğu)
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.