Nedim Keçeli kimdir?, nereli, kaç yaşında?

16.01.2022
1.276
Nedim Keçeli kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Nedim Keçeli kimdir?, biyografi sitemizde Nedim Keçeli kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nedim Keçeli kimdir? kaç yaşında?, Nedim Keçeli kimdir? memleketi neresi, Nedim Keçeli kimdir? evi nerede, Nedim Keçeli kimdir? nereli, Nedim Keçeli kimdir? instagram, Nedim Keçeli kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Nedim Keçeli kimdir? Biyografi

Gerçek adı: Nedim Keçeli
Doğum tarihi: 1 Ocak 1970
Doğum yeri: İstanbul
Boy: Bilinmiyor
Kilo: Bilinmiyor
Burcu: Oğlak
Eğitim: Üniversite
İlişkisi: Evli (Gamze Karaman ile)
Meslek: İşadamı
İnstagram hesabı için tıklayın

Nedim Keçeli nereli? Kaç yaşında?

Nedim Keçeli kimdir, nereli, ne iş yapıyor? Nedim Keçeli ilk evliliği, eski eşi, kızı, eski sevgilisi kim? Nedim Keçeli Gamze Karaman yaş farkı? Nedim Keçeli Suzan Şen ile ilgili kısaca yaşamı ve biyografi detayları biyografi bölümümüzde sizlerle birlikte olacak.

Nedim Keçeli yaşamı ve biyografisi

Nedim Keçeli Türk işadamı Seba İnşaat’ın kurucusudur. Türkiye’de Keçeli ailesi köklü bir aile olup Oğuz Boyları’na dayanmaktadır. Aile Horasan’dan Rize Çayeli beldesine göç etmişlerdir. Nedim Keçeli aslen Rize Çayelilidir. 1930 senesinden sonra İstanbul’a yerleşmişlerdir.

Nedim Keçeli ilk evliliği, eski eşi, kızı, eski sevgilisi kim

Nedim Keçeli 1 Ocak 1970 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Eğitim yaşamına İstanbul’da başladı. Liseden mezun olduktan sonra üniversite eğitim hayatına İstanbul Üniversitesi Kimya Fakültesi’nde sürdü. Babası DYP’nin eski İstanbul İl Başkanı Orhan Keçeli’dir. İş yaşamına erken yaşlarda atılan Nedim Keçeli bunun yanı sıra Sarıyer Spor Kulübü başkan vekilliği görevini de yaptı.

Basın ve medveya özel yaşamı ile de gündeme gelen Nedim Keçeli ilk evliliğini Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Ali Şen’in kızı Suzan Şen ile gerçekleştirdi. Lakin bu evlilik boşanma ile son bulmuştur. Nedim Keçeli Suzan Şen evliliğinden bir çocukları dünyaya gözlerini açtı.
SEBA İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Nedim Keçeli ikinci evliliğini ise 4 yıl boyunca birlikte olduğu eski Türkiye güzeli oyuncu ve sunucu Gamze Karaman ile Venedik’te yapılan bir merasimle evlenmiştir.

Nedim Keçeli Gamze Karaman yaş farkı
Nedim Keçeli Gamze Karaman evliliği şimdilerde sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.