Necati Şaşmaz Kimdir? Polat Alemdar Nerelidir Kaç Yaşında?

Necati Şaşmaz Kimdir? Polat Alemdar Nerelidir Kaç Yaşında?

6 Ekim 2015 2 Yazar: Biyografi

Necati Şaşmaz Kimdir?

15 Aralık 1971 Elazığ doğumlu olan Oyuncu, Zaza kökenlidir. Turizm sektöründe çalışan Şaşmaz, Amerika’ da yaşadığı için ailesini ziyarete Türkiye’ ye geldikten sonra dönüş yapacağı sırada Amerika’ ya düzenlenen saldırılardan dolayı geri dönmekten vazgeçmiştir.

Türkiye’ ye kesin dönüş yapan Necati Şaşmaz, Ankara’ da bir sigorta acentesi kurmuştur. Osman Sınav ile görüşmeye başlayan ünlü Oyuncu, bir ay gibi kısa bir sürede Dizi başrol teklifi aldı ve kabul etti.

Kurtlar Vadisi projesi olan bu televizyon dizisinde başrol oynayan Oyuncu, Polat rolü ile ilgi odağı haline gelmiştir. Amerika’ da yaşadığı süre içerisinde yeşil kart sahibi olma hakkını da elde eden Şaşmaz, askerliğini bedelli olarak yapmıştır.

Necati Şaşmaz Kimdir? Polat Alemdar Nerelidir Kaç Yaşında?

Kurtlar vadisi televizyon dizisi ile gündemde kalan Sanatçı, aynı adı taşıyan sinema filminde de başrol oynamıştır. Bir süre filmin yapımcısı Pana Holding ve Pana Film ile sürtüşmede olan Necati Şaşmaz, yapım ile ilgili yanıtları Kurtlar Vadisi web adresinden cevaplamaktadır.

Ankara’ da yaşadığı gençlik dönemlerinde başından geçen bir aşk hikayesi ile yazdığı şiirleri kitap haline getirmiştir. Bu şiirler de tasavvufunda konu edilmesi ile aşk ve tasavvuf bir arada ele alınmaktadır. Daha sonra Akş adı altında kitap haline getirilmiş.

2012 yılında kendinden yaşça küçük Nagehan Kaşıkçı ile evlenmiştir. Özel hayatı ile çok fazla gündemde olmayan Sanatçı ayrıca yapımcı olarak da hayatına devam etmektedir. Raci Şaşmaz ve Zübeyr Şaşmaz isimlerinde iki kardeşi bulunmaktadır. Kurtlar Vadisi dizi senaristi olan kardeşi Raci Şaşmaz ile beraber çalışmaktadır.

Kurtlar Vadisi projesi devam ettiğinden herhangi başka bir projede yer almamaktadır. Türkiye televizyonlarının yakışıklı ve başarılı oyuncusu Necati Şaşmaz, Polat Alemdar kimliğinin üzerine yapıştığını ve sokakta karşılaştığı herkesin onu Polat diye çağırdığını, gerçek adının sadece Ankara’ da kullanıldığını belirtmektedir.

necati şaşmaz eşi

Son olarak 2013 yılında yaşanan Gezi Parkı olaylarında çözüm arayışında bulunmak isteyen hükümet, birçok sanatçının arasında bulunduğu heyet kurmuştur ve Sanatçı bu heyette yer almıştır. Toplantıdan sonra yapılan basın toplantısında ki konuşmaları sosyal medya aracılığı ile bazı kesimin tepkisini toplamıştır.

necati şaşmaz eşi,necati şaşmaz oğlu,abdulkadir sasmaz,necati şaşmaz instagram,necati şaşmaz facebook,necati şaşmaz twitter,necati şaşmaz öldü mü,necati şaşmaz hayatı,

istanbul escort bayan