Necati Kocabay, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
473
Necati Kocabay, nereli, kaç yaşında?

Necati Kocabay, biyografi sitemizde Necati Kocabay ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Necati Kocabay kaç yaşında?, Necati Kocabay memleketi neresi, Necati Kocabay evi nerede, Necati Kocabay nereli, Necati Kocabay instagram, Necati Kocabay ile alakalı her detay yazımızda..

Necati Kocabay Biyografi

Necati Kocabay Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Biyografi

Necati Kocabay Nurgül Yeşilçay ile ismi anılmaya başlayınca yaşamı, kariyeri ve ile ilgili bilgiler merak konusu oldu. Uzun süredir magazin dünyasında adı anılmayan Nurgül Yeşilçay yeni sevgilisi Necati Kocabay ile magazin gündemine bomba gibi düştü. İşte Necati Kocabay ve yaşamı.

Necati Kocabay, fotoğrafçı, oyuncu ve yapımcı. 2015 senesinde etkili olan kariyeri ilk kez 2015 yapımı sinema filmi olan “Yusuf Yusuf” sinema filminde Polis rolünde ekranlara çıktı. Asıl mesleği fotoğrafçılık.

Necati Kocabay, TR 40 33 Productions şirketinin CEO’su ve bunun yanı sıra ülkemizde başarılı gişelere sahip olan “Çalgı Çengi İkimiz” ve “Ailecek Şaşkınız” filmlerinin yapımcılığını üstlenmiştir. İngilizce, Almanca ve Rusça dillerini iyi bilmektedir.

Necati Kocabay, sinema alanında çalışmalarını sürdürmeye sürdürmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.