Necati Akçay kimdir, nereli, kaç yaşında?

13.01.2022
662
Necati Akçay kimdir, nereli, kaç yaşında?

Necati Akçay Kimdir, biyografi sitemizde Necati Akçay ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Necati Akçay kaç yaşında?, Necati Akçay memleketi neresi, Necati Akçay evi nerede, Necati Akçay nereli, Necati Akçay instagram, Necati Akçay ile alakalı her detay yazımızda..

Başlıklar

Necati Akçay Biyografi

Necati Akçay kimdir, kaç yaşında, nereli?

Necati Akçay Zeonnn kullanıcı ismiyle ünlenen Türk sosyal platform fenomenidir. Twitch üzerinden oyun içerikli video yayınlarıyla ünlendi. 1996 senesinde İstanbul’da doğan genç fenomen 25 yaşındadır. Memleketi aslen Trabzon olup Karadenizlidir.

Necati Akçay yaşamı ve biyografisi

Necati Akçay 1996 senesinde İstanbul’da doğmuştur. Esasen Trabzonlu olan fenomen eğitim yaşamına daTrabzon’da başladı. Liseyi bitirdiktan sonra üniversite eğitimini bitirdi. Zeonnn Necati Akçay e- sporcu kimliğiyle birlikte, sosyal platformda oyun videoları ve içerik üretmektedir. Twitch ve Youtube videoları ile kısa bir sürede ilgi odağı oldu.  

Necati Akçay Zeonnn boy kilo yaş hayatı, biyografi ve vikipedi bilgileri.

Necati Akçay 2013 senesinde ilk kez Twitch kanalında video oyunlar yayınlamaya başlamıştır. Online oyun dünyasında bi hayli beğeni alan Necati Akçay instagram hesabında takipçi sayısı bi hayli fazladır. Yakın gelecekte fazla kiloları ile gündeme gelen Twitch yayıncısı, spor ve diyet ile 52 kilo vermiştir.

Enerjik, pozitif, oyun oynamayı çok seven, eğlenmeyi ve spor aktivitelerine önem veren Necati Akçay içten, hırslı ve çalışkan yönü ile de takipçilerinden takdir görmüştür. Ailesi ile birlikte oturmayan ve İstanbul’da yalız yaşayan genç fenomen daha çok babasına benzetilmektedir. Zeonnn Necati Akçay, Almanya’da tertip edilen Team Bosphorus isimli e- spor oyuncuları takımı ile PubG turnuvasına katılan isimlerdendir.  2017 senesinde Mithrain, wtcN ve Mirliva gibi başarılı yayıncıların olduğu turnuvada Türkiye’yi temsil etti. Mart 2021 tarihinde Covid-19’a yakayı ele verdiğını açıklamıştır.

Necati Akçay boy kilo ve hangi burç?

Necati Akçay boyu 1.76 cm kilosu 82 kg burcu bilinmemekte. Göz rengi kahverengi ve saç rengi ise koyu kahverengidir.

Necati Akçay sevgilisi var mı?

Necati Akçay sevgilisi ile ilgili net bilgiye halen ulaşılamamıştır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.