Nazlı Kurbanzade kimdir?, nereli, kaç yaşında?

02.02.2022
707
Nazlı Kurbanzade kimdir?, nereli, kaç yaşında?

Nazlı Kurbanzade kimdir?, biyografi sitemizde Nazlı Kurbanzade kimdir? ile alakalı biyografi yazısı hazırladık. Nazlı Kurbanzade kimdir? kaç yaşında?, Nazlı Kurbanzade kimdir? memleketi neresi, Nazlı Kurbanzade kimdir? evi nerede, Nazlı Kurbanzade kimdir? nereli, Nazlı Kurbanzade kimdir? instagram, Nazlı Kurbanzade kimdir? ile alakalı her detay yazımızda..

Nazlı Kurbanzade kimdir? Biyografi

Nazlı Kurbanzade nereli? Kaç Yaşında?

Nazlı Kurbanzade kaç yaşında? Nazlı Kurbanzade instagram hesabı bir anda popüler oldu. Nazlı Kurbanzade yaşamı ve kariyeri ile ilgili araştırılanler biyografi bölümümüzde. Ali Sunal sevgilisi hatta Ali Sunal nişanlısı Nazlı Kurbanzade kim? Nazlı Kurbanzade fotoğrafları ikili için bi hayli fazla araştırılıyor. Avukat Nazlı Kurbanzade özellikle de yaşı en fazla araştırılan konular içinde yerini alıyor. Nazlı Kurbanzade haberleri haberimizin detayında.

“Kemal Sunal’ın kendi gibi oyuncu olan oğlu Ali Sunal (42), dün akşam Avukat Nazlı Kurbanzade’yle dünya evine girdi. Swissotel’deki düğünde Ali Sunal’ın nikah şahitliğini Özlem Cankurtaran ile Necati Akpınar, gelin Nazlı Kurbanzade’nin şahitliğini ise Gül Kabaktepe ve Muhammed Sirus Leki yaptı.”

Bülent Kurbanzade’nin kızı olan Nazlı Kurbanzade cemiyette tanınan bir sima. Peki, Bülent Kurbanzade kimdir? Bülent Kurbanzade kim ne iş yapar?

Magazin dünyasına bomba gibi düşen Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade birlikteliği bi hayli ses getirme başladı. Ali Sunal’ın uzun süredir birlikte olduğu ve medyadan uzak tutuğu sevgilisi Nazlı Kurbanzade’nin yaşamı çok merak ediliyor. Nazlı Kurbanzade kimdir? Nazlı Kurbanzade aslen nereli? Nazlı Kurbanzade kimin kızı? Nazlı Kurbanzade mesleği ne? Nazlı Kurbanzade kaç yaşında ve Ali Sunal ile nasıl tanıştı. İşte tüm soruların yanıtları.

Bilindiği üzere Türk sinemasının usta oyuncularından Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal önceden kendisi gibi oyuncu olan Gökçe Bahadır ile evlenmişti. Lakin evlilikleri bi hayli kısa sürmüştü. Magazin camiasında konuşulan ve tartışılan bu evlilik kısa bir süre sonra yerini yalnızlığa bırakmıştı. İddialar içinde ihanet sinyalleri sürekli olarak sık gündeme getirilmişti. Bu ilişkinin sonrasında Ali Sunal’ın Avukat Nazlı Kurbanzade ile nişanlanması Ali Sunal için 2. Evlilik olacak!

Nazlı Kurbanzade yaşamı ve biyografisi

Nazlı Kurbanzade biyografi: Nazlı Kurbanzade 1988 senesinde İstanbul’da dünyaya gözlerini açtı. Ünlü işadamı Bülent Kurbanzade’nin kızdır. Nazlı Kurbanzade, eğitim yaşamını ilk ve orta derece eğitimini liseyi İstanbul’da bitirdi. Ardından üniversiteye hazırlandı. 2006 senesinde Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni kazandı ve 2010 senesinde bu bölümden mezun oldu. Ardından Paris Summer İnstitute’de eğitim almaya başladı. Avukatlık mesleğini ilerleten Nazlı Kurbanzade İstanbul Kadıköy’de hukuk bürosu bulunmaktadır.

Nazlı Kurbanzade, bunun yanı sıra Çağadaş ve Bağımsız Yardımlaşma Derneği’nin (ÇABA) projelerinde de destek vermektedir. Ünlü Tiyatrocu Ali Sunal ile de bu proje aracılığıyla tanışmıştır.  Nazlı Kurbanzade, ÇABA’nın gerçekleştirdiği bir etkinlikte podyuma çıkmıştır.

23 Mart 2018 tarihinde Ali Sunal ile evlenmiştir.

Nazlı Kurbanzade Fotoğrafları

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.